METANCITY – nejen Hip hop

Flo Rida v Brně již ve čtvrtek neváhej a jeď, zkuste soutěž o dva krát dva vstupy

Je to tady, již tento čtvrtek 19. listopadu vystoupí v Laser Show Hall brněnského Bobycentra poprvé ve střední Evropě jeden z nejznámějších světových pop-rapperů Flo Rida .

Na koncertu se můžete těšit na všem známé hity jako Low, Right Round nebo Elevator a spoustu dalších Flo Ridových hitů, a to nejen z alba R.O.O.T.S. Flo Rida si s sebou přiveze kromě svého koncertního DJe Kronika i šestičlennou doprovodnou posádku. Takže určitě předvede energetickou show plnou hitů.

Kromě Flo Ridy na koncertu vystoupí také DJ Tager ze Slovenska, který si sebou ze Slovenska přiveze svého hypemana El´Suverena2H+ a BacilaDrvivé menšiny. Vedle Tagera a jeho posádky zahrají také Funk Moguls DJs (DJ Aka a DJ Sean John). Celý večer pak moderuje speaker Sámo z Kiss radio.

Jak je to s dopravou? Brno má, jako druhé největší město v našich luzích a hájích, samozřejmě frekventovanou síť železniční a autobusové dopravy a z Prahy a Bratislavy se bez problémů dostanete každou hodinu. Spoje do dalších měst si můžete vyhledat na www.idos.cz. Pokud budete chtít v Brně přespat, není nic jednoduššího než si zarezervovat pokoj přímo pár kroků od Laser Show Hall v hotelu Bobycentrum za zvýhodněnou cenu více na www.bobycentrum.cz.

Co se vstupenek týče, už jen pár posledních vstupenek za zvýhodněnou cenu můžete kupovat na www.ticketstream.cz. Na místě budou vstupenky k dostání za cenu 450 Kč. Kdo by chtěl zkusit soutěž, máme tady soutěž o 2×2 vstupy. Stačí napsat na mejl soutez@metancity.com odpověď na otázku, jak se jmenuje film, ve které zazněla Flo Ridova hitovka Low. Do předmětu uveďte heslo Flo Rida a nezapomeňte na vaše plné jméno, jinak nebudete do soutěže zařazeni. Mejly posílejte do středečního poledne.

Tak neváhej a vyraz na Flo Ridu do Brna a užij si svoje oblíbené hity live!

Tagy: Flo Rida, Low, BobyCentrum Brno, R.O.O.T.S., DJ Tager, Bacil, Right Round

Rubrika: Články, 16. listopadu 2009, SoBKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama