METANCITY – nejen Hip hop

Monika Načeva & Michal Pavlíček zahrají v Parníku speciální akustický koncert

Festival Ostrava Jazz Night už sice zdárně skončil, nicméně program ostravského klubu Parník nadále skýtá nejednu zajímavou událost. Nás zaujalo především vystoupení proslulého dua Načeva-Pavlíček, které se uskuteční dne 25. listopadu. Speciální koncert s názvem Obrovský slunce představí tyto dva časté spolupracovníky v akustickém duchu. Určitě tak můžeme očekávat něco jedinečného.

Monika Načeva (myspace) patří jednoznačně mezi nejzajímavější a nejprogresivnější umělkyně současného Česka. Renomé získala nejen jako herečka a členka Divadla Sklep, ale především jako zpěvačka. V oblasti hudby se zapsala již roku 1994 se svým debutovým albem Možnosti tu sou… a ve slibném kurzu pokračovala až do předloňského roku, kdy vydala své zatím poslední album Mami.

To bylo zajímavé v několika směrech. V prvé řadě dále rozvíjelo autorčinu zálibu v elektronické hudbě. Za druhé, ji v tom pomáhalo několik známých osobností, jakými jsou bezesporu právě fenomenální kytarista Michal Pavlíček a DJ Five na gramofonech, beatkmakery jako Karoake Tundra či DJ Side nepočítaje. Album Mami se setkalo s velmi pozitivním ohlasem, což se dá říci rovněž i o jejich společných vystoupeních. koncert v Parníku tak rozhodně stojí za navštívení.

www.klub-parnik.cz

Tagy: Monika Načeva, Michal Pavlíček, Obrovský slunce, Mami, DJ Five, Parník Ostrava

Rubrika: Tipy, 19. listopadu 2009, RavenakKomentáře

08.45 - 19. listopadu 2009

hm,  

ja to četl v programu a taky jsem četl kolik stoji vstupenka.Ne že bych byl skrblík,ale zda se mi to moc.I tak si myslím,že bude vyprodáno.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama