METANCITY – nejen Hip hop

Lollypop Ladies Night: DJ Tuco se vrací do ostravského Fabricu!

Dnes večer se v Ostravě uskuteční zajímavá party, kde byste rozhodně neměli chybět, pokud víte, kdo patří mezi nejlepší DJe v oblasti urban music v Česku. V místním klubu Fabric proběhne totiž další díl série Lollypop Ladies Night, která vedle Dje Daniella představí také DJe Tuca.

Tuco pochází z Velké Británie, kde začal hrát hip-hop a jiné progresivní styly, v čemž pokračuje do dnešní doby. Možná jej znáte také jako člena Regime nebo koncertního DJe Emdeeho, nicméně jméno si udělal především prezentací v Česku dosud neznámých hudebních stylů, jakými byly grime, bailey funk či baltimore sound, a to nejen jako DJ, ale také pořadatel.

Tuco je versatilní DJ s pestrou směsicí repertoáru. Zvládne zahrát jak na boombapových koncertech, tak na posh party. S jakými peckami dorazí do ostravského Fabricu? To je otázka, na kterou dostanete odpověď pouze na místně dnes večer. Vstupné pro dámy je 50 Kč, pro pány 100 Kč. Bavte se dobře!

Tuco
Fabric

Tagy: Lollypop Ladies Night, Lowa, Daniell, DJ Tuco, Fabric Ostrava

Rubrika: Články, 14. listopadu 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama