METANCITY – nejen Hip hop

Urbano Night: V ostravském Bandit Clubu zahraje peruánský DJ El Niño

Ostravský svátek pro fanoušky Urbano stylu muziky, mezi které patří hip hop, RnB, reggaeton, latino, dancehall, je právě tady. Bandit Club a Urbano, který zastupuje zahraniční umělce vám představuje exkluzivní akci, která se bude konat 28. listopadu od 21.00 hodin.

Hlavní hvězdou večera nebude kapela, která jezdí po našich klubech každý měsíc ani DJ, který hraje v každém klubu pořád to samé ani zahraniční umělci, kteří žijí na území Česku, ale jeden z TOP Urban DJů, kterým je DJ El Niño z Peru, který přiletí a exkluzivně vystoupí a to poprvé v Česku a pouze 28. listopadu v Ostravském klubu.

Tento DJ je předností Urban latino stylu. Jeho energické sety jsou zárukou skvělé taneční atmosféry a vy budete mít možnost za pouhých 50 kč zažít atmosféru skvělých latino hip hop rytmů. Další hosté budou DJ Lil Rowa, známá postava pražské Hip Hop scény a DJ Kapucino, který hrál po klubech v Mexiku, Brazilii, či UK a zastupuje Urbano.

Během večera se bude odehrávat také soutěž o nej sexy tanečnici a top taneční pár. Výherci získají hodnotné ceny + exkluzive DJ El Niño mixtape. Myslíš si, že jsi sexy a umíš tancovat na RnB nebo reggeaton? A chtěla bys za to získat i věcny dárek od Urbana? Tak si rozhodně nenech ujít tuto akci, která bude plná světových hitů.

DJ El Niño /Peru/

V době, kdy má příliš mnoho DJs nedostatek rozmanitosti a bojí se vyzkoušet nové věci a rozhodují se pro standard … ‚standard‘, který je nuda! Je těžké najít dobrého DJ, natož kvalitního a více žánrového. Andy „DJ El Niño“ Cueto, který pochází z latinskoamerické země Peru přímo z města Lima Callao, se nebojí míchat všechny hudební styly, které by měl hrát každý profesionál . Tam, kde jiní mají strach jít, když překročí hranice žánru, DJ El Niňo nikdy nezapomíná, že je to všechno o zábavě a o tanci. Patří mezi top Latino Urban DJs ve svém stylu.

El Niño, jehož sety vytváří příběh, přičemž se publikum dostává na hudební horskou dráhu a jsou přepraveni do jiného světa, hraje v Peru, Brasilii a je resident DJ pro label Reggaetonlondon­.co.uk. Jeho energické sety Vás rozhodně dostanou do tranzu.

www.djelnino.com

Tagy: Bandit Club Ostrava, Urbano, DJ El Nino, Lil Rowa, DJ Kapučíno, reggaeton, RnB

Rubrika: Články, 10. listopadu 2009, Urbano TeamKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama