METANCITY – nejen Hip hop

Dara Rolins a její speciální vánoční koncerty v Praze, Bratislavě a Košicích

Korunovaná československá superstar Dara Rolins oznamuje termíny svého vánočního tour. Českým fanouškům nabídne 11. a 12. listopadu v klubu SaSaZu hned dvojkoncert, na který si pozvala své nejbližší z řad pěveckých osobností (Tina, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Dan Bárta, Marta Jandová, Wich, Paľo Habera…).

„Hlavním impulzem byl zřejmě koncert Robbie Williamse v Royal Albert Hall v Londýně, který patří už pár let mezi mé oblíbené. Jeho atmosféra mě inspirovala a dovedla k nápadu udělat něco vzdáleně podobného," vysvětlila Dara Rolins. „Písničky, které zazní, nejsou jen vánoční koledy, nesou v sobě sváteční atmosféru, alespoň pro mě a mé hosty. Duety jsme vybírali společně, jde o věci, které nás prostě baví. Jednou z nich bude písnička s panem „Božským“, za kterým právě teď pospíchám," rozloučila se zpěvačka.

Celá scéna bude čítat více jak čtyřicetičlenný symfonický orchestr pod vedením Davida Solaře, vše obohatí vystoupení taneční skupiny Street Dance Academy a ojedinělé duety doplní renomovaní muzikanti a DJs.

Přípravy celé show jsou momentálně v plném proudu. Výpravná scéna, bohatý světelný park, nejmodernější zvykový systém s dokonalým pokrytím pro sedící i stojící publikum, zadní projekce a další speciální efekty – na tom všem se pracuje každým dnem. Protože se na jevišti vystřídá spousta hostů, pěvecké zkoušky probíhají individuálně a všichni společně se na jevišti potkají teprve na generální zkoušce v den koncertu.

Ze všech koncertů bude pořizován živý záznam, který bude později vydán na CD. Uzpůsobeno je pro návštěvníky i hlediště, které nabízí kromě klasického „stání" také místa k sezení a VIP galerii.

Vstupenky na pražský koncert lze zakoupit v cenových kategoriích od 690 do 1400 korun ve všech předprodejích sítě Ticketpro. Další koncerty proběhnou 10. listopadu v Bratislavě a 17. listopadu v Košicích. Uvádí ED Production ve spolupráci s Pink Dot.

Termíny vánočního tour:

10.11.2009 / Bratislava, Hala Pasienky
Dara Rolins a hosté (Tina, Tonya Graves, Wich, Paľo Habera …)

11.11.2009 / SaSaZu Prague
Dara Rolins a hosté (Tina, Tonya Graves, Dan Bárta, Marta Jandová, Wich, Paľo Habera…)

12.11.2009 / SaSaZu Prague
Dara Rolins a hosté (Tina, Tonya Graves, Matěj Ruppert, Marta Jandová, Wich, Paľo Habera …)

17.11.2009 / Košice, Steel Arena
Dara Rolins a hosté (Tina, Marta Jandová, Wich, Paľo Habera …)

http://dararolins.cz

Tagy: Dara Rolins, SaSaZu, Vánoční koncert, TIna, Marta Jandová, Wich, Paľo Habera

Rubrika: Články, 24. října 2009, DannyKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama