METANCITY – nejen Hip hop

Whimsy Beats se dočkalo zfilmování některých tracků, podívej se na to hned

O letních prázdninách vyšla pod labelem Everydays zajímavá instrumentální kompilace Whimsy Beats, na které se podílela řada spřízněných producentů. Celkový počet se rovná devatenácti a mezi jmény nechybí DJ Fatte, Side9000, Kenny Rough, DJ Jazzy, Sinuz a další.

V průběhu posledních měsíců vznikly ke třem vybraným skladbám videoklipy, které vám dnes představujeme. Klipy mají na svědomí Jan Salák aka SasA, Martin Müller a Lukáš Kellner. Prvně jmenovaný se postaral o vizuální ztvárnění Inphyho skladby s názvem How Could I. Martin si vzal do parády úvodní věc Come On od producenta Ownie One, zatímco Lukáše zaujala Sasova Samurai Valley.

Co Vám můžeme ještě prozradit? Již nyní se na příští léto plánuje pokračování kompilace Whimsy Beats, takže určitě sledujte dění na našem labelu. Ostatně, tohle zdaleka nebude jediný kousek, kterým vás hodlají Everydays potěšit. Klip číslo jedna najdete zde, dvojku tady a pro poslední se vydejte sem.

www.everydays.eu

Tagy: Whimsy Beats, Everydays, videoklipy, How Could I, Come on, Samurai Valley, Sasa, Ownie One, Inphy

Rubrika: Články, 19. října 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama