METANCITY – nejen Hip hop

Queens Style Zone: Ostrava se roztančí v rytmu hip-hopu, už podruhé

Úvod září letošního roku patřil premiérovému vydání akce s názvem Queens Style Zone. Ta proběhla v ostravském klubu Marley na výstavišti Černá louka za podpory více než čtyř set přihlížejících diváků. Tanečníci z různých koutů Česka, skvělé taneční výkony, jedinečná atmosféra. Tak na to všechno už nemusíte jen vzpomínat, Queens Style Zone se totiž vrací na místo činu.

Stane se tak v sobotu 7. listopadu. Opět se můžete těšit na street dance battly, nějaké ty exhibice a také nepostradatelnou after party. Své taneční umění přijedou ukázat tanečníci z celé ČR, ale i hosté ze Slovenska. Ti všichni se potkají v battlech hip hop 2vs.2, house dance 1vs.1 a wack/vogue 1vs.1. V případě poslední jmenované kategorie půjde o vůbec první battle těchto tanečních stylů u nás.

Do porotcovského gauče zasednou ti nejpovolanější, zástupci třech velmi úspěšných brněnských tanečních skupin. Za Beat Up se představí Tess, za Dynamic Ondra a za High Edition Hanka. Beaty bude tanečníkům dodávat DJ LowmoneyNFW Crew a za mikrofonem bude celou akci „koučovat“ známý speaker Kmín z rádia Helax.

To vše se uskuteční za podpory hip hop shopu Queens, který i tentokrát nejlepším tanečníkům věnuje hodnotné ceny. Tancovat se ale bude i o workshopy s francouzskými nejen tanečními dvojčaty Les Twins, kteří Česko, konkrétně Ostravu a Prahu, navštíví o týden později. Více info zde.

Pokud tedy budete chtít podzimní sobotu strávit v nově zrekonstruovaném klubu Marley za přítomnosti těch nejlepších pouličních tanečníků, pokud se budete chtít dobře pobavit, vidět skvělé tancování nebo si i sami poskočit v rytmu hip hopu, house nebo funk music, neváhejte a doražte v sobotu 7. listopadu od 17.00 hodin. Vstup je symbolických 50 Kč. Kompletní informace o akci najdete na http://stylezone.hiphopdance.cz.

Tagy: Queens Style Zone, Marley Ostrava, Tess, Beat Up, Dynamic, DJ Lowmoney, High Edition

Rubrika: Články, 14. října 2009, DejvKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama