METANCITY – nejen Hip hop

Oliver Lowe & Ondřej Žatkuliak: Nový projekt Everydays vypouští dva první singly

Muž z Everydays nám poslal následující informace, které přirozeně považujeme za podstatné, a tak je také zveřejňujeme. Právě se na světlo denní dostala první díla vzešlá z nového projektu Olivera Lowe a Ondřeje Žatkuliaka, kteří oba již mají za sebou určité počiny na Everydays.

Těmi díly míníme dva první singly, a sice Tenkrát a Lidi jsou zvláštní. Tu první produkoval Žatkuliak a Oliver se v ní vypořádává s érou Diwokého západu a další. Dvojku zase beatem opatřil SasA, přičemž po instrumentální stránce mu vypomohl, stejně jako v předchozím případě saxofonista Pavel Hrubý. To na mikrofonu se objevil MC Puškyn a společně s Oliverem dávají v plac svůj náhled na život a lidi jako takové. Remix téže věci obstaral opět Žatkuliak a muzikantskou plejádu zde doplnil kytarista Jan Chlad.

Pakliže vás nový kus z dílny Everydays zaujal, mohu jen dodat, že samotné album tohoto projektu by mělo vyjít v létě roku 2010, a to samozřejmě pod hlavičkou Everydays ve formátu cédéčka.

Myspace dua Oliver Lowe & Ondřej Žatkuliak můžete hledat zde, zatímco Everydays stabilně tady. Ukázky singlů máme na Youtube, přičemž odkaz na jejich stažení včetně coveru jen a jen „tu“: www.everydays.eu/…zvlastni.zip.

Tagy: Oliver Lowe, Everydays, Ondřej Žatkuliak, Lidi jsou zvláštní, Pavel Hrubý, MC Puškyn, Tenkrát

Rubrika: Články, 8. října 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama