METANCITY – nejen Hip hop

Queens.cz prezentuje horké podzimní novinky: Mass DNM, Roca Wear, New Era aj.

Podzim, to je období, které v nás obyčejně příliš dobré pocity nevyvolává. Teď ovšem přišel čas na změnu! Kdo už viděl aktuální kolekce oblečení a sneakers na podzim 2009, které se objevily na stránkách hip hop shopu Queens.cz, jistě dosvědčí, že na deprese jednoduše není čas. Vybrat si totiž z tak bohaté nabídky po všech stránkách kvalitních značek jako Mass DNM, Roca Wear, Wrung, Endorfina, New Era a WeSC, to si opravdu žádá celého člověka. Sledujte podzimní novinky na Queens.cz!

Jednou z nejoblíbenějších hiphopových značek oblečení ve střední Evropě je bezesporu Mass DNM. Základem jsou povedená trička a mikiny, která mají nejen skvělý design, ale zároveň tak hutnou gramáž, že je nerozhodí ani měsíc v babiččině pračce. Kvalita za super cenu, to je Mass DNM. A pozor, máme jeden velmi horký tip, ze kterého vás zaručeně budou hřát chodidla. Kotníkové boty Mass DNM z pravé kůže vám dobře poslouží jak v sychravých podzimních dnech, tak ve sněhem zaváté zimě.

Ameriku a její americký sen ztělesňuje už léta letoucí Roca Wear, na kterou samozřejmě nedá zaplatit jen Jay-Z, ale miliony nadšenců po celém světě. Ani Česko není v tomhle výjimkou, a tak se může těšit z nejčerstvějšího zboží. V hip hop shopu Queens naleznete především povedená trika s designem po celé jejich délce, což do jisté míry platí i pro mikiny, ať už klasicky s kapucí, anebo bez. Na druhou stranu své si jistě vyberou i ti, kteří si potrpí spíše na střízlivější design. Každopádně, vždy skvěle vypadající, dobře padnoucí a ještě více kvalitní.

Mezi další horké novinky letošního podzimu patří nepochybně pánské bundy a mikiny Wrung, jež jsou na toto období jako dělané. Slečny jistojistě ocení nové teplákovky Endorfina, jejichž barevné kombinace rozhodně nenechají nikoho chladným. Do nabídky hip hop shopu Queens samo sebou dorazily další desítky unikátních kšiltovek New Era, takže se nestyďte a vybírejte podle svých nejpřísnějších požadavků.

Queens.cz, to přirozeně není jenom oblečení, protože nejen jím je člověk živ. Muzika stála na počátku tohoto hip hop shopu a jinak tomu není ani dnes. K dobré muzice patří dobrá sluchátka, přičemž jen málokterá se mohou ve smyslu kvality zvuku i grafického zpracování rovnat těm od švédského lifestylové jedničky WeSC. Ať už vás oslovují decentní špunty do uší, anebo se raději řídíte pravidlem „Čím větší, tím lepší“, či se rozhodujete pro zlatý střed, nejnovější kolekce sluchátek WeSC vás zaručeně uspokojí.

Veškeré naše tipy na podzimí novinky 2009 můžete zkontrolovat na stránkách Queens.cz. Další budou obratem přibývat.

Tagy: Queens, hip hop shop Queens, Queens.cz, podzimní novinky, podzimní kolekce, Mass DNM, Roca Wear, Endorfina, Wrung, sluchátka WeSC, New Era

Rubrika: Články, 28. září 2009, QueensKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama