METANCITY – nejen Hip hop

Famous Stars & Straps: To není jen oblečení, ale celý životní styl

Od osmdesátých let minulého století se nacházíme v kulturním období, které nejvíce charakterizuje termín remix. Vše se mění, přetváří, doplňuje, inovuje a především propojuje, aby vzniklo něco nového a jedinečného. Myšlenka spojování vládne světu, což se pochopitelně promítá i do módy. Důkazem toho je módní oděvní značka Famous Straps & Straps z USA, která spojuje množství životních stylů, čímž si získala neuvěřitelnou oblibu mezi fanoušky po celém světě.

Značka Famous Stars & Straps, známá zkráceně také jako Famous, spatřila světlo světa v roce 1999 jako dítě Travise Landona Barkera, jenž se celosvětově proslavil jako bubeník skate punkové kapely Blink-182. A zatímco Barker spolu se zpěvákem a basákem Markem Hoppusem kapelu Blink-182 opustili a dále hrají ve skupině +44, Famous Stars & Straps dál rozkvétá a stává se jednou z nejpopulárnějších značkou současnosti. Společnost Famous sídlí v Ontariu ve státě Kalifornie, odkud šíří oblečení s kultovním logem ve tvaru velkého písmene F s hvězdou uprostřed do celého světa.

Značka Famous Stars & Straps čerpá z mnoha kulturních vlivů, nicméně dominuje především punk rock a hip-hop. Společnost se zaměřuje především na výrobu pánských i dámských triček, mikin a bund, kšiltovek a čepice, ponožky, pásky, sluneční brýle, zkrátka všechno, co potřebujete, abyste dobře vypadali a cítili se skvěle, přičemž se nezapomíná ani na nezbytný kousek šatníku každé slečny, a sice speciální bikiny. Základem všeho oblečení Famous Stars & Straps je kvalitní materiál a detailní zpracování. Velmi zdařilý design je pochopitelně podpořen odolností daného oblečení.

Součástí rodiny Famous Stars & Straps je vlastní promo-tým The Wild Ones, který sdružuje velmi rozdílnou skupinu graffiti umělců. Do rodiny Famous však patří také skaters jako Jereme Rogers, Luis Tolentino, Kurtis Colamonico a další, stejně jako BMX riders Chris Doyle, Rick Thorne atd. Z muzikantů, kteří se rádi ukazují v oblečení Famous, to jsou například Sum 41, B-Real ze Cypress Hill, Lil‘ Jon, Jermaine Dupri, Black Eyed Peas, The Game, Tim Armstrong, Slayer i takový Eminem.

Kultovní značka Famous Stars & Straps se velké oblibě těší samozřejmě už i v Česku, kde ji můžete zakoupit v mnoha shopech. Distributorem pro Česko i Slovensko je společnost Skateprice.cz, takže v jejím obchodu můžete nalézt vždy nejnovější kolekce oblečení jako první. To se týká i aktuální velmi povedené podzimní kolekce Famous, jež je určena především ženám, ale to své si najdou i pánové. Oblečení Famous Stars & Straps kupujte na Skateprice.cz. Jisti si můžete být nejen originálními kusy, ale také častými akčními slevami, které zaručují vždy ty nejlepší ceny.

Skateprice.cz

Tagy: Famous, Famous Stars & Straps, Travis Barker, oblečení Famous, The Wild Ones, Skateprice, Skateprice.cz

Rubrika: Články, 23. září 2009, PRKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama