METANCITY – nejen Hip hop

Snupa poprvé jako Oliver Lowe, více napoví instrumentální release Přemykač A

Oliver Lowe, známější z dřívějška pod pseudonymem Snupa (ex Divokej Západ), ti nabízí pohled pod pokličku svojí tvorby. Pokračuje v tradici producentských instrumentálních releasů pod Everydays a opět zvedá laťku o stupěň výše.

Hned v prvních skladbách desky Přemykač A si vymezí prostor, na kterém bez problémů kombinuje jazzové, soulové či různé obskurní samply. Na jedné skladbě s ním spolupracoval producent Zemaque. Ve dvou skladbách se objevil saxofonista Pavel Hrubý, člen několika hudebních těles, který čtyři roky spolupracoval s Amitem Chatterjeem, dlouholetým spoluhráčem Joe Zawinula.

Oliver Lowe je samozřejmě nejen beatmaker, ale i rapper. V současnosti připravuje společnou desku s producentem Ondřejem Žatkuliakem, z níž ti dají brzy ochutnat prvních pár singlů. Pokud máte zájem dozvědět se o něm něco více anebo o Everydays obecně, pak stačí počkat do vydání nového čísla Bbaráku, kde je s Oliverem rozhovor.

Ukázky z desky Přemykač A naleznete na Youtube zde, kdežto download je připraven na domovských stránkách Everydays, a sice přímo tady.

Tagy: Snupa, Oliver Lowe, Everydays, Přemykač A, Ondřej Žatkuliak

Rubrika: Články, 18. září 2009, EverydaysKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama