METANCITY – nejen Hip hop

Zpátky do školy s Queens Hip Hop Shop!

Je to tady. Máme září, prázdniny skončily rychleji, než jsme si toho stačili všimnout, ale na nějaké zasněné vzpomínání není čas. Back to school, to mimo jiné znamená rozparádit váš šatník. Na Queens.cz dorazila spousta nových podzimních kolekcí od těch nejoblíbenějších a nestylovějších značek. Je třeba se připravit na nepřející počasí a samozřejmě také v tom trochu zohlednit váš styl, který bude díky široké nabídce oblečení i bot na Queens.cz zaručeně naprosto jedinečný.


Klasikou jsou bezesporu ty nejpovedenější sneakers, jaké jsou v Česku k dostání. Můžete se těšit na to nejčerstvější od všech zásadních značek. Na své si přijdou fanoušci tenisek Nike, Jordan, adidasReebok. K tomu určitě nebude nouze o oblíbené, časem prověřené modely, případně o nějaké ty raritky, u kterých si budete moct být jisti, že je na cizích nohou jen tak neuvidíte. Samozřejmostí je výběr z nejrůznějších velikostí. Queens.cz doporučuje především kotníkové tenisky, které jsou na podzimní nečasy jako dělané a navíc vypadají perfektně.

Když to vezmeme od spodu, tak nohy už máme v teple. Co ale zbytek? Každopádně se vyplatí věnovat pozornost novým kolekcím adidas a Nike, u které bychom vás rádi upozornili na luxusní modely dámských i pánských větrovek Nike Windrunner, které jsou ideální nejen do deště, a to za neuvěřitelnou cenu od 1390 Kč. Dále tu máme osvědčenou Mass DNM i její super podznačku Mass Unique, které se můžou pyšnit aktuálními designy, férovou gramáží, ověřenou kvalitou a skvělými cenami. V neposlední řadě pak ještě zámořské Jeepney a rozhodně LRG, která právě mimo jiné přichází se svou vůbec první kolekcí elegantních pánských klobouků. Určitě se toho neboj!


Pozadu nezůstává ani základ s názvem New Era, neboli to nejlepší na hlavu, co můžeš dostat. Je čás rozšířit sbírku. Zpátky do školy můžeš jít buď s batohem starým, anebo novým. Jakmile uvidíte naši nabídku od Ecko a Clinic, tak s jakýmkoli rozhodováním můžete rovnou skoncovat.

A kdyby vám to bylo pořád málo, děláte správně, protože na Queens.cz přibývají novinky každým dnem. U nás si vybere i ten největší pán i jeho paní. Ber to!

Queens Hip Hop Shop

Tagy: Queens.cz, Queens, Queens Hip Hop Shop, Back 2 School, Back to School, Zpátky do školy

Rubrika: Fashion, 17. září 2009, PRKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama