METANCITY – nejen Hip hop

Silver Star: Značka vytvořená pro šampiony jako Cypress Hill nebo Ying Yang Twins

Na český trh právě vstoupila americká legenda. Značka Silver Star má za sebou více než patnáctiletou historii, během níž se stala jednou z nejpopulárnějších módních značek nejen v rodných Spojených státech, ale samozřejmě se uchází o přízeň nadšenců po celém světě. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Silver Star totiž není jen tak obyčejná značka oblečení, Silver Star je záležitost životního stylu, která spojuje lidi bez rozdílu ve vzhledu, původu, vyznání či majetku. Silver Star, to je značka šampionů!

Společnost Silver Star vznikla na rozpálených ulicích jižní Kalifornie v roce 1993. Založil ji Luke Burrett s cílem uspokojit poptávku hollywoodské smetánky po zcela unikátních špercích a módních doplňcích. Tato vize byla postupem času rozšířena až do dnešní podoby, kdy se z Burretovy firmy stal rodinný podnik a jeden z nejdůležitějších hráčů na poli prestižní módy. Design oblečení Silver Star dává jasně na srozuměnou, že mezi jeho hlavní inspirace patří tatérská a punk-rocková subkultura. Přesto si Silver Star brzy našlo cestu ven z těchto poměrně limitovaných škatulek. V současné době je tato značka hrdě nošena lidmi provozujícími extrémní sporty, zápasníky, rockery i hiphopery a jinými celebritami, obecně všemi těmi, kteří vědí, že budou-li žít jako šampioni, úspěch se brzy dostaví.

Módní značka Silver Star je určena těm nejnáročnějším, a proto je k ní také tak přistupováno. Veškerá výroba oblečení Silver Star je podrobena nejpřísnějším procedurám. Oblečení se vyrábí pouze ze stoprocentně kvalitních materiálů. Většina modelů Silver Star je z materiálu slim-fit, který je odolnější a zároveň měkčí, prodyšnější a tím pádem i pohodlnější. Výrazný potisk oblečení je vytvořen technikou aquatisk, která zaručuje jeho maximální trvanlivost.

Oblečení Silver Star znamená úspěch. Není se proto čemu divit, že ji na svém těle nosí i takové osobnosti, jakými jsou například členové skupiny Cypress Hill – B-Real, Sen Dog a DJ Muggs – a další rappeři jako Lil‘ Scrappy, Dido Brown, Ying Yang Twins, Kid Frost nebo Julio G. a Bobo. Ze sportovců to jsou například skateři jako legendární Duane Peters, Paul Flores, Mike York či Fabrizio Santos nebo Tyler Hendley. Nechybí ani rockoví a metaloví muzikanti jako Tom Maxwell, Tommy Lee, Saliva nebo Dave Mustaine z Megadeth a kapely Chelsea Girls či Gun Peters Gunfight. Své jméno se značkou Silver Star spojili také zápasníci Jon Jones, Rashad Evans, Chuck Liddell, Georges St-Pierre a další. A nechybí ani šampion NBA Dennis Rodman nebo playmate Holly Madison.

Jak je vidět, za značku Silver Star nemusejí mluvit nabubřelé tiskovky. Silver Star už nepotřebuje nikomu nic dokazovat. Dostatečně za ni totiž mluví jména a osudy lidí, kteří ji nosí. Pokud zastáváte stejnou životní filozofii jako Silver Star, není nic snazšího. Oblečení této živoucí legendy můžete zakoupit na webu SkatePrice.cz.

Tagy: Silver Star, Luke Burrett, Cypress Hill, B-Real, DJ Muggs, Sen Dog, SkatePrice, Skate Price

Rubrika: Fashion, 17. září 2009, PRKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama