METANCITY – nejen Hip hop

Skanky Boombox: Další taneční mejdan v režii Toddla T a Mrk1 se blíží

Další noc Dutty Weekend Special x Boombox a další várka heavy bass muziky pro vaše uši. Tentokrát dojde na dvojitou porci smetánky ze severu Anglie. Toddla T si říká producent ze Sheffieldu, jehož muzika otřásá kluby od roku 2007, kdy vypustil do světa monstrum nazvané Ghettoblaster Mixtape.

Spolupracoval již se jmény jako Rosin Murphy, Jack Penate nebo Tinchy Stryder a jeho album Skanky Skanky patřilo k největším očekáváním letošního roku. A očekávání nezklamal, o čemž vás přesvědčí spolu se svým MCm jménem Serocee.

A druhý pán večera si říká Mrk1. Doma je v Manchesteru a spolu se svojí partou Virus Syndicate patří k tomu nejlepšímu na poli grimeu a dubstepu. Není náhoda, že s ním dělali třeba TrimRoll Deep crew, Jammer, Ears, Poet Shado nebo Flirta D.

Dále hrají dMIT.RY, Ghonzales, Tuco a Quime.

Pokud tedy chcete zažít noc plnou dunících basů v rytmu všeho od dancehallu přes bassline po dubstep, nemůžeš chybět 27. září na mejdanu Dutty Weekend Special / Skanky Boombox. Vstupné je 200 Kč v předprodeji a 280 Kč na místě. Speciální VIP lístek pořídíte za 400 Kč.

Tagy: Skanky Boombox, Dutty Weekend, Tuco, Quime, Toddla T, Mrk1, Ghonzales, dMIT.RY, Lucerna Music Bar

Rubrika: Články, 12. září 2009, Dutty Weekend x BoomboxKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama