METANCITY – nejen Hip hop

Toxique natočí první DVD a odehrají další turné, obojí nese název I Love My Sofa

Všichni, kterým se líbí Toxique, jsou zváni do únětického Kravína na jejich historicky první natáčení DVD. Bude to záznam z koncertu, jehož účinkující, a to všichni, na pódiu i před ním budou oblečeni ve stylu třicátých až osmdesátých let. Koncert je naplánován na den 9. žáří a osmou hodinu večerní, jejímž úderem se zároveň DVD s názvem I Love My Sofa začne i natáčet.

Pokud se chcete natáčení zúčastnit a přispět k atmosféře, přichází pořadatelé s krokem, jak vám vyjít vstříc. Dodržíte-li extravagantní retro styl v oblečení, bude vám umožněn vstup zcela zdarma. Pokud si někteří nebudou zcela jisti, co si obléci anebo nic takového doma z šatníku nenajdou, pak budou na místě k dispozici i nějaké úžasné modely k zapůjčení! Kdyby bylo navíc třeba někoho přičísnout či nalíčit a doobléci – doražte, prosím, s předstihem, nejlépe už kolem 17.00 hodin!

DVD I Love My Sofa vyjde 19. října a křtít se bude o pár dní dříve, a sice 8. října v pražském Lucerna Music Baru v rámci Pražské klubové noci. Protože Toxique velice stojí o to, aby se videonosič dostal mezi co největší počet lidí, bude distribuován prostřednictvím novinových stánků za velmi kulantní částku. Skupina si připravila nejen známé, ale i novou skladbu E-Bay. kterou mnozí znají z koncertů a která už bude předznamenávat plánované nové CD na příští rok.

Navíc je připraveno podzimní turné se stejnojmenným názvem I Love My Sofa Tour 2009, se kterým Toxique v klasickém složení v čele s **Klárou Vytiskovou objedou celou Českou republiku. Níže naleznete předběžný scénář turné.

I Love My Sofa Tour 2009:

8. 10. Praha, Lucerna Music Bar, Pražská klubová noc, křest DVD
15. 10. Karlovy Vary
16. 10. Aš
17. 10. Děčín
20. 10. Ostrava
21. 10. Kladno
27. 10. Frýdek-Místek
28. 10. Kopřivnice
29. 10. Brno
30. 10. Ústí nad Labem
31. 10. Třebíč 19h, Velké Němčice 23h
6. 11. Český Krumlov
12. 11. České Budějovice
13. 11. Český Těšín
14. 11. Havlíčkův Brod
25. 11. Liberec
27. 11. Plzeň
28. 11. Písek

http://www.toxique.cz

Tagy: Toxique, I Love My Sofa DVD, I Love My Sofa Tour 2009, E-Bay, Klára Vytisková

Rubrika: Články, 7. září 2009, RGMKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama