METANCITY – nejen Hip hop

Geng – Beng! To je nová série hiphopových mejdanů v Havířově

O Helax Clubu Stodola v Havířově toho již bylo řečeno mnoho a ještě toho mnoho řečeno bude. Několik let vám tenhle klub přináší parties, DJs, koncerty a tematické akce, a to za cenu nesrovnatelnou s konkurencí. Ani po prázdninách tomu nebude jinak. Stodola v kooperaci s Khomatorem bude přinášet každý měsíc vaši oblíbenou muziku, kvalitní MCz a aktuální DJs s rozhledem a skillz. Těšit se můžete i na doprovodné programy, battly, exhibice atd. Tohle vše najdeš na nové sérii mejdanů s názvem Geng-Beng!

Září je tady, pojďme se zničit. Úvodní mejdan celé série, proběhne netradičně v pátek, dne 25. září 2009. Geng-Beng vol. 1 se ponese v režii tří DJs, kteří rozhodně mají co předvést.

První pán na holení je DJ Česki z Ostravy. Starý harcovník, který pamatuje zrod scény v regionu a dodnes ji svým hudebním vkusem drží nad vodou. Je libo real hip-hop, nebo funky vypalovačky? DJ Česki nakrmí ucho každého, kdo chodí na parties kvůli muzice, a ne proto, aby ukázal svůj nový kastrol. DJ Dummy (Brno). Producent, koncertní DJ Lary 303 a kapely Overhype, klučina, který má na svém kontě několik mixtapů a desítky propocených sálů. **DJ Dummy v pěti slovech? – hity, rozhled, novinky, parket, pot.

DJ Fatte (Zlín). Hvězdy jsou moc vysoko a dotknout se jich nemůžeš, Fatte stojí pevně na zemi, jeho charizma za gramcema září jak půlka nebe a dotknout se ho můžeš jedině panákem slivovice. Půlka dua IdeaFatte, výborný producent a DJ. Znáš ten pocit kdy ti basa způsobí parkinsonovu nemoc? Ne? Přijď se přesvědčit. Skreče + MPC showcase + pecky, v kterých Rihanna s deštníkem poskakovat rozhodně nebude. DJ Fatte, zlatý hřeb prvního mejdanu Geng-Beng vol. 1.

To samosebou není všechno, na co se do Stodoly můžete těšit. Jak je v klubu dobrým zvykem, i tentokráte jsme pro vás, na našich dvou barech, nachystali speciální akci. Do půlnoci můžete kalit Puschkin vodku, zlatý Puschkin a Berentzen hrušku za nádherných předrevolučních 15 korun českých. Pro ženské máme navíc skvělou zprávu, máte vstup úplně zadarmo!!! Pány vyjde mejdan na 50 Kč. Startujeme v 20.00 hodin, končíme, až vyčerpáním zkolabujete.

A co plánujeme na příští mejdany? To se dozvíte již na prvním Geng-Bengu. Více informací také na moravskoslezském hiphopovém portálu www.khomator.com, kde se můžete také vyjádřit k tomu, koho byste rádi ve Stodole viděli a slyšeli.

http://www.stodolaclub.cz

Tagy: Geng-Beng!, Stodola, Fatte, Česki, Dummy

Rubrika: Tipy, 2. září 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama