METANCITY – nejen Hip hop

Lollipop RnB Night: Nejlepší taneční akce v Ostravě a rozlučka s Lowou k tomu

Další Lollipop RnB Night se rozjede v pátek 28. srpna v ostravském klubu Fabric. Vzhledem k tomu, že jde o výjimečný díl, tak na lineupu jsme rozhodně nešetřili.

Pozvání tentokrát přijal brněnský rodák hrající po celém Česku i Slovensku, jeden z nejžádanějších party DJs, člen DJ crew Illuzionist a DJ kryjící záda Tafrobovi, jehož jméno zní Maztah. Věřte, že pokud toto téměř dvoumetrové individuum dorazí do tvého klubu, rozhodně nenechá nikoho jen tak stát u baru, ale naopak se strhne audio porno, které rozhýbe každou živou duši. Našeho hosta doplní již tradiční dvojka DJ Daniell a taky Lowa a.k.a. Jooky, který se touto párty rozloučí na delší dobu s hraním ve své rodné zemi.

Dále dorazí streetdancový arzenál jménem Beat Up, který rozjede krutou taneční show. Navíc v Ostravě otevírají své hodiny a vy budete moci na tomhle mejdanu získat veškeré informace.

A tím ještě zdaleka nekončíme. Míra Zeidler je absolutní maniak v jízdě na kole, které se říká flatland. Pro bližší představu, už jste někdy viděli někoho breakovat na kole? Ne? Tak se doražte podívat do Fabricu.

Na závěr třešinka na dortu. Internetový shop rapshop.cz pro prvních sto příchozích přichystal malé dárky. Vstupné se nemění, pro holky za pade, ostatní za kilo a dveře Fabricu se otevřou přesně v 21.00 hodin.

Tagy: Lollipop RnB Nigh, Lowa, Maztah, Daniell, Míra Zeidler, Beat Up

Rubrika: Články, 24. srpna 2009, LollipopKomentáře

21.46 - 24. srpna 2009

))) haha  

to ste fakt na lineupu NEŠETŘILI ))))))) chce to změnu )))


00.10 - 25. srpna 2009

 

jakou?


11.47 - 25. srpna 2009

souhlas se čtyřkou  

…je to takove volake…udelat party a zaplnit prazdna mista nejakym sulinem na kole atd.....ruku na srdce(radeji obe dve )…zda je lakave vejit do klubu v 9 p.m. a byt vyhozen ve 12 tlupou krvechtivych goril a vysolit za to kilco:)…


12.13 - 25. srpna 2009

ravenaku  

dyt ty tiskovky, to sou takovy kecy, omáčky, proc je to porad dokola ?)) ach jo )


17.52 - 25. srpna 2009

Pro Vetřelce  

Můžeš si nachystat básničku i s krátkým tanečkem a já tě přihodím na lineup. Jinak tiskovka má pouze informační charakter a co si budeme povídat, tahle akce už asi nebude tvoje cílovka, tak tě to nemusí vzrušovat, ale klidně se stav.


17.59 - 25. srpna 2009

Pro gdosi z ovy  

Nevidím důvod, proč by tě měl někdo o půlnoci vyhazovat, minule jsme hráli do půl šesté do rána. A myslím si, že není třeba někoho nazývat šulinem. Ten mejdan je postavený na DJ´s a ten zbytek je jen zpestření. A zrovna Míra je nejlepší jezdec u nás a na šulina je docela úspěšný. Každopádně nenutím, chápu.


19.35 - 25. srpna 2009

lowa  

ale tak jen sem si asi povzdych, toto tamto, omáčička,))) moje cilovka ))))))))) ty jo, co je vlastne moje cilovka ?) a tvoje ?) jestli se to nekoho dotklo, omlouvam se.)


21.33 - 2. září 2009

Lowa  

„nenutím, chápu“ – to mě aspoň pobavilo


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama