METANCITY – nejen Hip hop

Hip-hop v Havířově? To je Helax Club Stodola a nová série akcí s názvem Geng-Beng!

O Helax Clubu Stodola v Havířově toho již bylo řečeno mnoho a ještě toho mnoho řečeno bude. Několik let vám tenhle klub přináší parties s DJs, koncerty a tematické akce, a to za cenu nesrovnatelnou s konkurencí. Ani po prázdninách tomu nebude jinak.

Stodola v kooperaci se mnou bude přinášet každý měsíc vaši oblíbenou muziku, kvalitní MCz a aktuální DJs s rozhledem a skillz. Do konce roku uspořádáme celkem čtyři akce, každý měsíc jednu. Název nové série mejdanů je Geng-Beng! a ty se můžeš těšit již na první díl, který proběhne v sobotu 26. září.

Začneme mejdanem v režii tří DJs, kteří rozhodně mají co předvést. DJ Fatte ze Zlína, DJ Dummy z Brna a DJ Česki z Ostravy. Tři města, tři DJs, tři odnože hip-hopu, které tihle pánové upřednosťňují. Více informací ohledně samotných DJs i o celé akci, kde budou mít navíc ženy vstup zdarma, si povíme za několik dní.

To však rozhodně není vše, co bych vám rád sdělil. Druhou podstatnou informací týkající se série Geng-Beng! je možnost podílet se na těchto mejdaneh. Jakožto promotéry nás samosebou velmi zajímá, koho byste rádi viděli a slyšeli. Proto jsem na web Khomator.com nahodil anketu, ve které se můžete vyjádřit k tomu co byste ve Stodole rádi live. Jedna anketa se týká kapel a MCz, druhá anketa se týká DJs. Vážíme si vašeho názoru a budeme se snažit daná jména do Stodoly přivést.

Veškeré podněty a nápady pište také zde do diskuze nebo na mail khomathor@seznam.cz. Zůstaňte nalazeni, více info o Geng-Beng! Vol. 1 již brzy.

Tagy: Stodola, Helax Club Stodola, Geng-Beng!, Fatte, Dummy, Česki

Rubrika: Články, 23. srpna 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama