METANCITY – nejen Hip hop

Wheel Jam 2009 proběhne tentokrát jako dvojakce, nejen bikeové závody

Do Karviné se po roční přestávce vrací tradiční závody s názvem Wheel Jam 2009. V letošním roce se jedná o dvojakci, která se uskuteční jdnak 29. sprna, jednak ve dnech 11. – 13. září. První datum je vyhrazeno závodech v Dirt Jumpu na tamních trailsech a dále jamu v petrovickém bazénu. Druhé datum je vyhrazeno Freestylovému parku a kategoriím BMX a MTB. Bližší informace níže a na webu WheelWeb.cz.

Vydlo Jam 2009
29.8.2009
Lokalita: Petrovice u Karviné

Závody v Petrovicích u Karviné se pojedou v Dirt Jumpu na místních trailsech, dále se bude konat Jam v petrovickém bazénu. Každoročně se po závodech akce přesouvá na motokrosovou kotlinu, kde se konají obecní slavnosti s účastí pravidelně od pěti tisíc účastníků, kde máme exhibiční vystoupení.

Petrovický park byl vybudován svépomoci a je v něm vloženo mnoho úsilí proto celý závod je situován jako vesnické poježdění plné pohody a dobré nálady.

Wheel Jam 2009
11.9. – 13.9.2009
Lokalita: Freestylový park Karviná

Závody v Karviné se pojedou v kategorii BMX, MTB (IN-Line, Mini scooter a Skateboard… bude upřesněno dle zájmu zástupců těchto disciplín) Závody navazují na Wheel Jam 2007 s tím, že místo konání je bývalé skateboardové hřiště, které se díky Nadaci OKD nově zrekonstruovalo.

Karvinský závod má tradici od roku 2006 s roční pauzou, ve které měl Wheel klub pronajatou halu a konal závody tam.

Tagy: Wheel Jam 2009, BMX, MTB, Dirt Jump, závody, bike, Karviná, Petrovice, Freestyle Park

Rubrika: Tipy, 18. srpna 2009, DavidKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama