METANCITY – nejen Hip hop

Hip Hop Kemp 2009 uzavřel svůj line-up, podívej se kdo, kdy a kde!

Za necelý týden vypukne rapová událost roku. Šest stagí a hangárů poskytne od čtvrtka (nebo od středy) prostor pro nejlepší světové rappery a DJe. Festivalpark v Hradci Králové se otřese v rapových základech.

Zveřejňujeme proto podrobný časový rozpis všech stagí, aby nikomu nic neuniklo. Některá pódia se budou věnovat DJingu, jiná rapu a showcasům. Těšit se můžete na různorodé styly od funku po house.

Na hlavním pódiu se za tři dny vystřídá omsatřicet vystupujících. Celkem Hip Hop Kemp navštíví přes 300 rapperů, breakerů, DJů, grafferů a beatboxerů. Bohatý doprovodný program, spousta obchodů s oblečením a stánky s jídlem (+ velká hospoda) budou doplňkem rapového víkendu od 20. – 22. srpna.

Více informací pod plakátem.

Kompletní rozpis line-upu

Live Stage

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

14:00 – 23:00 16:00 Opak + Nenapravitelné Decko & Groovin Heads band /SK/
16:50 Sicknature + Snowgoons /Dk/D/
17:25 TeTris /PL/
18:15 Vec /SK/
19:00 Reks & DJ Dbefekt /USA/Fr/
19:45 El Da Sensei + The Returners /USA/PL/
20:30 Adam Tensta /Swe/
21:15 U-N-I /USA/
22:00 Beatburger Band (Nasty, Jaro Cossiga, Ivanhoe, Johny Týpek, En.Dru) /CZ/
22:15 Lady Sovereign /UK/

Pátek 21. srpna/Friday 21st August

16:00 Strapo & DJ Spinhandz /SK/
16:35 Blak Twang /UK/
17:20 Pih /PL/
18:05 Huss N Hodn /D/
18:50 Sages Poetes De La Rue /FR/
19:35 Blu & Exile /USA/
20:20 J-Live & 3rd Party /USA/
21:05 Reef The Lost Cauze & Torae /USA/
21:50 Blady Kris /PL/
22:10 Souboj titánů / Freestyle (Elka, Strapo, Matheus, Shomi)
22:25 Indy & Wich + LA4 /CZ/
23:10 Black Milk /USA/
0:00 Vladimir 518 + DJ Mike Trafik /CZ/
0:50 Method Man /USA/

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

16:00 Prinz Pi /D/
16:35 Fallacy /UK/
17:20 B.o.B. /USA/
18:05 Moja Reč /SK/
18:50 Planet Asia /USA/
19:35 Warszafski Deszcz (Tede + Numer Raz) /PL/
20:20 Souboj titánů / Break dance
20:30 Killa Kela + Bashy /UK/
21:15 Termanology /USA/
22:00 PIO Squad /CZ/
22:45 Devin The Dude /USA/
23:30 Camp Lo /USA/
0:15 Kontrafakt /SK/
1:00 La Coka Nostra /USA/

Backspin Hangar

Středa 19. srpna/Wednesday 19th August

18:00 DJ Fucko /SK/
19:30 DJ Chocolatic /CZ/
21:00 DJ Shakul /SK/
22:30 DJ Spank /SK/
23:00 Gramo Rokkaz Team (Danosť, Decko, Mater, DMS, DJ Metys) /SK/
0:00 DJ Trusty & special guests
1:00 DJ Tuco /UK/
2:30 DJ Sticky Dojah /D/

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

16:00 DJ Hlawa /CZ/
18:00 DJ Maniac /CZ/
20:00 Mess & Kareem /D/
20:45 Backspin MC contest winner
21:30 Famous Deck Team /D/
23:00 DJ Fatte /CZ/
0:30 DJ AKA /CZ/
2:00 DJ B-Base /D/
3:30 Dr. Nadel The Scratch Scientist

Pátek 21. srpna/Friday 21st August

16:00 Backspin DJ contest winner
18:00 DJ Ego /It/
20:00 DJ Werd /USA/
22:00 DJ Coma „Mioki“ /D/
0:00 Soulbrotha Soundsystem /D/
2:00 Guerrero (AMV Talpa/BACKSPIN) /D/
3:30 The Returners & El Da Sensei as a host /PL, USA/

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

16:00 DJ Fucko & DJ Lipi /SK/
18:00 DJ Pufaz /CZ/
20:00 That Fuckin Sara /D/
22:00 DJ Ba2s /CZ/
0:00 DJ El Corino /D/
2:00 DJ 12FingerDan /D/
3:30 Džíp Maj Džíns (Faty M & De Puta Ryčas, Z-Boy – PIO Squadra) /CZ/

Music City Hangar

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

18:00 DJ Kalif /CZ/
20:00 Beatbox session (workshop, battle, open mic with Beatburger Band) /CZ/
21:00 Freestyle session (open mic, freestyle battle)
23:00 HIFI /PL/
0:00 Země Vzduch /CZ/
1:00 Trikolora /SK/
2:00 Freestyle session (open mic, freestyle battle)

Pátek 21. srpna/Friday 21st August

18:00 Bandzone.cz showcase (Jayk3m, Kenta, Groopi, Sharkass, Ttalent, Kenas & N8, eMeReS & Fosco Alma) 21:00 SEdláci /SK/
21:45 BPM /CZ/
22:30 De Zrechts /CZ/
23:15 F.R. /D/
0:00 K984 /USA/
0:45 Mr Bang On /UK/
1:30 Cymarshall Law /USA/
2:15 Amewu & DJ Werd /D, USA/

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

18:00 Bandzone.cz showcase (Lara303, MC Zuzka, Luboš Kanon & jeho G's, Kašík – Psychotronic, Gambrz Reprs, Battle Free)
20:00 Shomi /SK/
20:45 Fullcontact /CZ/
21:30 Qwazaar /USA/
22:15 Herr Von Grau /D/
23:00 John Robinson (Lil' Sci from Scienz Of Life) /USA/
0:00 DJ Sticky Dojah /D/
2:00 Marc Hype & Jim Dunloop „Stamp Out Reality“ LP release party ft. Lady Daisey /D, USA/

Semtex Jahmusic Reggae Dancehall Arena

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

20:00 – 22:00 Admirál Kolíbal /CZ/
22:00 – 00:00 Lion Movement /CZ/
00:00 – 00:30 Ola Monola /PL/
00:30 – 02:30 Marlene Johnson & El Condorsito /D/
02:30 – 05:00 Running Irie Sound /D/

Pátek 21. srpna/Friday 21st August

20:00 – 21:30 DJ Hev /CZ/
21:30 – 23:00 Roccaflex Sound / mixtape release party! /CZ/
23:00 – 00:30 Babylonrocker feat. Mr. Cocoman, Missy M, Major Pirate, Suppafly & Mr Roll /CZ/
00:30 – 02:00 Lion House Crew /A/
02:00 – 03:30 U-cee ls. Purkwa & Demograffics /D/
03:30 – 05:00 Ama12Play /Mali/

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

20:00 – 22:00 Selecta Don /F/
22:00 – 00:00 Blizzna Terror Sound /PL/
00:00 – 02:00 Louie Gee & Boom Sound /CH/
02:00 – 02:30 Lomesh & Turner /CZ, USA/
02:30 – 03:00 Sista Carmen /ESP/
03:00 – 04:00 YT + Mr Williamz /UK/
04:00 – 05:00 JahMusic Lighta /CZ/

Skateshop Club

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

18:00–03:00 DJs: Philip TBC, Ghonzales, Stanzim Eclectic night – dnb, breaks, downtempo, breakbeat, dubstep

Pátek 21. srpna/Friday 21st August

18:00–03:00 DJs: Sticky Dojah, Tuco, Swordz, Quime – electro, bmore, baile funk, grime, uk funky, funk, breaks

18:00 Quime /UK/
19:30 Tuco /UK/
21:00 dMIT.RY /CZ/
23:00 Swordz /B/
1:00 Sticky Dojah /D/

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

18:00–03:00 DJs: I.D., ANS, Side9000, Machine Funck, Matoa, Ghonzales Dubstep

18:00 Ghonzales /CZ/
19:30 Matoa /CZ/
21:00 ANS + Side9000 /CZ/
23:00 Machine Funck /CZ/
1:00 I.D. /UK/

Capone Breakdance Stage

Čtvrtek 20. srpna/Thursday 20th August

16:00 B-Boy Jam
19:00 New Style Jam
21:00 New Style Battle

Pátek 21. srpna/Friday 21th August

16:00 B-Boy Jam
19:00 Locking Battle
21:00 Popping Battle
22:00 House Dance Battle

Sobota 22. srpna/Saturday 22nd August

16:00 B-Boy Jam
19:00 B-Boy Battle 4 on 4

www.hiphopkemp.cz

Tagy: Hip Hop Kemp 2009, Methodman, Hradec Králové Festival park, Black Milk, U-N-I, Blu & Exile, Lady Sovereign, Adam Tensta, Reks, Termanology

Rubrika: Články, 14. srpna 2009, HHK



Komentáře

11.49 - 15. srpna 2009

Pěkný line up  

Chválím line up s krásným obsazením jako je třeba EMO RAPER JAYK3M


12.20 - 16. srpna 2009

 

Čtvrtek 20. srpna – Music City Hangar – 23:00 HIFI banda /PL/ – povinnost


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama