METANCITY – nejen Hip hop

Karaoke Tundra uvádí Natural Selection Vol. 2, mixtape ke stažení zde

Pakliže se k vám ještě nedonesla informace o šílených pokusech Karaoke Tundry, které přísně nazval po vzoru práce Charlese Darwina jako Natural Selection, pak jistě oceníte tuto zprávu. Informuje vás totiž už o druhém díle tohoto specifického počinu, který se vyznačuje všemi přednostmi, které bývají s Tundrou spojovány.

V prvé řadě jej charakterizuje odvaha vydávat se tam, kam se jen málokdo odváží. V rámci svých hudebních experimentů kombinuje ty nejnemyslitelnější částí skladeb a jiných zvukových fragmentů tak, aby z výsledku nebyla pouhá kompilace použitého materiálů, ale aby šlo o samostatné nové dílo, které své části přesahuje.

Mixtape Natural Selection Vol. 2 je samozřejmě zcela zdarma ke stažení, a to na této adrese. K tomu bych jen dodal, že na tejpu se vyskytují jména jako PJ Harvey, 2 Live Crew, 2 Unlimited, Spank Rock se Santogold, ale i Michal Dočolomanský, A-Trak či Peťo Tázok s uvědomnělým Vecem. Více v tracklistu níže.

Tracklist:

01. Intro
02. PJ Harvey „Down By The Water“ / Ectomorph „Insert Another Data Disk“
03. Future Sound Of London „We Have Explosives“ / 2 Live Crew „Be My Private Dancer“ (Acapella)
04. Revl9n „Walking Machines“ (SebastiAn Remix)
05. Michal Dočolomanský „O Hudbe“
06. Santogold feat. Spank Rock „Shove It“
07. 2 Unlimited „No Limit“ (Karaoke Tundra Remix)
08. Peťo Tázok & Karaoke Tundra „Finančný Poradca“ (Instrumental) / Vec „Toto je to čo sme chceli“ (Acapella)
09. A-Trak „Say Whoa“ (Boys Noize Remix)
10. Kid Sister „Pro Nails“ (Rusko Remix)
11. Yeah Yeah Yeahs „Zero“ (Animal Collective Remix)
12. Outro

http://www.myspace.com/karaoketundra

Tagy: Karaoke Tundra, Natural Science Vol. 2

Rubrika: Tipy, 1. srpna 2009, RavenakKomentáře

15.29 - 3. srpna 2009

hohoho  

tak to je povedené dílo, a rozesmala me hlaška v čase 14min 50sec. ,,dostal jsem list co mam hrat…,,ktera pochazi z ,,komorniho,,vys­toupení Tazoka a Tundry vystoupení nedávno ve Studence na Mlynici.Na podium chodil neodbytný rockový duchodce a dožadoval se zahrani svych milovaných kapel :-)))))…a taky mi s toho vystoupení v hlave zní jeden sampl – jupíjupíjupíjupí.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama