METANCITY – nejen Hip hop

Nové stránky Monkey Business? Proč ne, pojďme si je udělat na míru!

V lednu loňského roku (ano, už je to přes rok a půl!) nastartoval ve fóru fanklubu Michal Hanisch (MH) velmi důležitou a potřebnou diskusi nad vzhledem, funkčností, použitelností a využitelností našich webových stránek. Tato diskuse byla nejenom plodná, ale zapříčinila i to, že si dnes přečtete tento příspěvek v Čerstvém Rohlíku na stránkách MonkeyBusines­s.cz.

Tímto okamžikem se nad stránkami Monkey Business rozjíždí kolo diskusí , které má vyústit v jejich novou podobu. Kompletní záštitu nad novými stránkami má Viktor Mašát (Tlum) a jeho vizí jsou stránky, které se budou líbit a budou využívané jak kapelou, tak i jejími fanoušky – tedy návštěvníky oněch stránek. Proto se nad jejich podobou vede nejenom diskuse uvnitř kapely, ale i VY, FANOUŠCI, máte jedinečnou možnost říci k tomu své! A kde se nejlépe tlachá? Ano, v hospodě. Tam jste tedy zváni vy všichni, kdož chcete přispět svou troškou intelektu, důvtipu či zkušeností. Jakákoliv dobrá rada je dobrá rada!

Toto sezení se uskuteční 5. srpna 2009 ve večerních hodinách kdesi v Praze (přesné místo a čas se dozvíte z e-mailu) a chcete-li se onoho sezení zůčastnit, napiště prosím zprávu s předmětem „Chci nové stránky MB a hodlám pro to i něco udělat“ na emailovou adresu JasonK@seznam.cz.

Víte-li dopředu, že se nebudete moci sezení zúčastnit, ale přesto máte nutkavou potřebu diskusi o své názory obohatit, pak neváhejte na stejnou e-mailovou adresu své myšlenky poslat. Mějte ale na paměti, že v tuto chvíli nehledáme technické řešení (tedy v čem a jak budou stránky vytvořeny), ale hledáme ideální platformu, na níž se budou všichni rádi vracet. Na začátek doporučujeme vyhledat si diskusi ve fanklubu od 15. ledna 2008 směrem k novějším zprávám a přečíst si, jaké nápady už v této souvislosti byly vyřčeny…

www.monkeybusiness.cz

Tagy: Monkey Business, webové stránky

Rubrika: Tipy, 30. července 2009, MBKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama