METANCITY – nejen Hip hop

Brazilian Beach Box: DJ Edgar přiveze do Prahy trochu brazilského temperamentu

Do O2 Žlutých lázní se v pátek 31. července vrací další pokračování vyhlášené plážové párty Beach Box / Dutty Weekend Special. Mistři světa ve všem, co má něco společného s pláží, jsou nepochybně „kanárci“ a párty na pláži v tom není žádnou výjimkou, tentokrát to tedy bude hlavně pod taktovkou brazilského DJ Edgara a vstup je zdarma!

DJ Edgar se do Prahy vrací po zhruba roce a má zde na co navazovat. Když tady hrál loni v květnu v klubu Bordo, zíralo na něj tancem propocené publiku v oněmělém úžasu. Ve svém rodném Rio De Janeiru je živoucí legendou už teď, ale Edgar a jeho MPC vzbuzují pozornost i v Evropě, kam brazislký mistr vyrazil na obří turné. Projel na něm snad každé možné i nemožné město starého kontinentu a všude s sebou bral trochu brazilského sluníčka. Jeho set není obyčejné hraní, je to opravdový zážitek pro smysly a šanci vidět ho naživo, jak přeskakuje mezi gramofonem a MPC samplerem a nedá tanečnímu parketu vydechnout, by si neměl nechat ujít vůbec nikdo… A navíc, plážovou párty nedokáže nikdo rozjet tak, jako „kanárci“.

Na mezinárodní dýchánek navíc párty pozdvihne DJ Beware – rodák z Hong Kongu, který už několik let kráčí od jednoho úspěchu k druhému. Jméno si získal na DJských battlech, ve kterých dělal z protivníků po celém světě na počkání fašírku. Když už toho měl dost, usadil se ve Vídni, kde se mu dostalo cti mít denně vlastní rádiový pořad UNLTD na jedné z nejrespekto­vanějších rádiových stanic v Evropě – FM4. Ve všední dny ho tedy můžete slyšet z éteru a o víkendech slyšet i vidět, jak DJuje po světě po boju lidí jako The Crookers, Daniel Haaksman, The Count & Sinden nebo Diplo.

V lineupu samozřejmě nemůže chybět ani domácí talent a sestavu tedy na kvartet doplní rezident a „nejlépe skryté tajemství CZ klubové scény“ DJ Tuco a „best designer behind the decks“ Zerwox, mimo jiné duchovní otec znovuzrozené legendy, tenisek Botas hozených do hávu roku 2009.

Program jsme si shrnuli a pokud šílené počasí trochu dá, není co řešit. Pátek, v pohodě, naboso, po kotníky v plážovém písku, na hlavě slamák, na sobě rozepnutou košili s palmovým vzorem nebo dres Ronaldinha, začneš se vlnit do rytmů baile funku už odpoledne a ještě nachytáš bronz, vychutnáš si západ slunce a večer prostě propaříš do rytmu latino muziky a vstup máš zadarmo, co řešit? A kdyby se snad počasí neumoudřilo, nevadí, Brazílie pojede ve stanu i tak jako by byl karneval.

Tagy: Žluté lázně, DJ Edgar, DJ Beware, Beach Box, Dutty Weekend

Rubrika: Tipy, 29. července 2009, BoomboxKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama