METANCITY – nejen Hip hop

K-4 předkládá druhý singl Tady a teď, jeho debut Nebe a peklo čekejte v září

V Brně žijící a francouzsky rapující K-4 bude brzy prezentovat svůj první projekt s názvem Nebe a peklo – Le ciel et l'enfer a při této příležitosti pouští ven další, již druhý singl.

Po prvním singlu La cage (V kleci), na kterém se podílel s Larou303 a opavským Ryesem, příchází na řadu výbušná věc ve spolupráci s německým rapperem Teqylou a českým DJem Chocolaticem, známým z kapely Disgrafix či turntablism crew Illuzionists. O beat se postaral Taifun, čerstvý člen Mafia Records, finální zvukovou stránku pak zařídili Kenny RoughBPM a brněnský Opia.

Na LP se objeví známé tváře naší scény, mimo jiné vlastní album připravující David Steel, Jay Diesel nebo EurodelPio Squad, ale také několik špičkových českých DJs. CD už je téměř dokončeno, čeká se na poslední track, a tak by mělo být k mání za symbolickou cenu v září, třebaže původně mělo být hotovo již dříve.

Půjde o hodně zajímavý koncept francouzského rapu s většinou českých a slovenských hostovaček, určitě to podpoř! Track s názvem Maintenant et Ici (Tady a teď) stahuj zde. Pro další info běž zase sem anebo tady.

Tagy: K-4, DJ Chocolatic, Maintenant et Ici, Nebe a peklo

Rubrika: Tipy, 27. července 2009, K-4Komentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama