METANCITY – nejen Hip hop

Politické Radio oslaví své jubileum příští týden, v úterý jsou hosty Hip Hop Factory

Karvinská kapela ze staré školy Politické Radio, dříve Raj3zOKR, která nahrála na kazetu tolik dem, že je nikdo nikdy nemůže spočítat, a která se přes účasti na kompilacích Rhyme Street Squad nakonec rozdělila do skupin Minuta Ticha a Pátek 13.tého, oslaví již příští týden své desáté výročí existence. Jak už jsme si řekl, celá akce se uskuteční 1. srpna v karvinském Hard Cafe a na místě vystoupí řada dalších skupin i jednotlivců.

Tyhle náležitosti všichni znáte. Proto už zbývá pouze upozornit na pořad ostravského Rádia Helax, které Politické Radio poctí svou návštěvou. Stane se tomu tak v úterý 28. července a oním pořadem nebude samozřejmě jiný než Hip Hop Factory, jímž vás bude provázet tahoun ostravské scény DJ Lowa. Start je jako vždy naplánován na 19.00 hodin.

V rámci pořadu 10 let OKR se budou pouštět starší i novější skladby od účinkujících, ale hlavně se samozřejmě bude hovořit o výroční hiphopové party. Možná dojde řeč i na aktuální plány Minuty Ticha, respektive Nuck Chorris Gangu, a Pátku 13.tého, možná také ne. V každém případě, pokud vás zajímá historie severomoravské hiphopové scény, máte jedinečnou příležitost dozvědět se něco o jejích začátcích. Patronem obou akcí je Svatá Barborko.

Tagy: Politické Radio, Karviná Hard Cafe, Hip Hop Factory, Radio Helax

Rubrika: Tipy, 25. července 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama