METANCITY – nejen Hip hop

Monkey Business prezentují nový singl Gumball, videoklip se natáčel v Los Angeles

Šestá řadová deska Monkey Business se povedla. Všimli si toho jak kritici, tak posluchačská veřejnost, a tak není divu, že MBs nepřestávají se svým aktuálním materiálem pracovat. Po prvním singlu Who Killed My Libido, na jehož videoklip jsme vás upozorňovali, ostatně stejně jako na ono album Twilight of Jesters, přichází singlová dvojka, a sice skladba Gumball a siceji její videoklip.

Klip se natáčel ve slunném Los Angeles pod režijní taktovkou Romana Holého a také Pavla Mrázka, přičemž za kamerou trpělivě stál Tomáš Kresta. V hlavních rolích se objevili Matěj Ruppert a Eva Jeníčková, jíž známe z Básníků anebo filmu Sněženky a machři, v těch trochu vedlejších figuruje zase Glenn Hughes, bývalý člen Black Sabbath a Deep Purple, který se na nové desce Monkey Business podílel.

Videoklip Gumball si můžete zkouknout kliknutím na tento odkaz. Pokud máte zájem o jeho živou verzi, pak mohu jen doporučit koncert přichystaný na 6. srpna v pražských Žlutých lázních, které sice v rámci hiphopových akcí sklízejí jen negativní kritiku kvůli podivnému chování ze strany provozního, ale třeba to při křtu aktuálního počinu Monkey Business bude jiné. V každém případě, klip je na světě. Dejte vědět, co na něj říkáte.

Tagy: Monkey Business, Gumball, Pavel Mrázek, Roman Holý, Tomáš Kresta, Glenn Hughes

Rubrika: Profily, 21. července 2009, RavenakKomentáře

smu
08.22 - 22. července 2009

 

Je to božííí:)Nakonec jak si ohřívají ty ryby, nemůžu z nich:)))Matěj opět nezklamal:)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama