METANCITY – nejen Hip hop

Graffiti stuff online na www.queens.cz

Frýdek-Místek čeká další graffiti jam, uskuteční se už příští sobotu na 3 plochách

V sobotu 18. července se koná graffiti jam ve Frýdku-Místku. Co je třeba vědět, je to, že jam proběhne na celkem třech plochách, které od sebe nejsou moc vzdálené. Plochy najdete na ulicích Liskovecké, Revoluční a Elišky Krásnohorské.

Pro ty, kteří mají zájem se jamu zúčastnit, menší technické info: Rezervujte si místa předem, a to na mailu khomathor@seznam.cz. Kapacita je totiž omezena. Jedná se o klasický „andrgraund“ jam, takže podklad, barvy, mjúzik, pití a svačinku s sebou, hehe.

Plánovaný start celé akce je stanoven na cca 10.00 hodin. V případě nepřízně počasí se jam nekoná. V den jamu malujte prosím pouze na tyto plochy. Plochy na ulicích Lískovecká a Revoluční jsou hned u cesty – jdou vidět z hlavní cesty od Kauflandu. Nemůžete minout.

Více na Khomator.com.

Tento článek má jen a pouze dokumentární charakter. V žádném případě se nejedná o propagaci trestného činu. Neznáme a ani nijak nejsme spojeni s tvůrci graffiti. Redakce

Tagy: graffiti jam Frýdek-Místek

Rubrika: Graffiti, 12. července 2009, KhomathorKomentáře

22.26 - 8. října 2009

mimo téma…  

ten buzik co nam už podruhe potegoval záchodky v hudebním bazaru… je toy,nic vic než hajzliky,na to se nezmužeš co ?! zasrany toyere! wsb, atr, co to je za pičoviny???


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama