METANCITY – nejen Hip hop

DJ Fatte doprovodil film The Wall, podívejte se na to celé hned a tady

DJ Fatte, nejen jedna polovina kapely IdeaFatte, mi onehdá zaslal zprávu, že prý si zase jednou rozšířil obzory a že by u toho mohli být i další. Já mu, jak už to bývá, dávám samozřejmě za pravdu, a proto jste také svědky tohoto článku.

Máte-li rádi taneční elektronickou muziku, která slouží jako zajímavý doprovod vizuálu, pak jistě oceníte následující spot. Týká se závěrečné semestrální práce v rámci Audiovize Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, jejímž autorem je pán Hrushik. Na jeho „krátký“ počin The Wall, ke kterému Fatte dodělal bubny, basu a jiné zvuky, můžete narazit přímo zde.

Uvidíte graffiti, uvidíte člověka, uvidíte leccos a ještě mnohem více. Tímto to pochopitelně nekončí. Inspirovala-li vás tato zpráva a možná sami zvažujete o studiu tohoto typu, určitě projeďte stránky univerzity. Třeba i vás nakonec zláká.

Tagy: DJ Fatte, The Wall, Audiovize UTB

Rubrika: Tipy, 10. července 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama