METANCITY – nejen Hip hop

Repromanifest on da Beats! V Mrkvi se předvedou Hosté odjinud, Safari a KSI

Čas klidu skončil. Severomoravský label Repromanifest se rozhodl vytrhnout z letargie všechny místní nadšence hip-hopu tím, že připomene jedny z nejzajímavějších kapel a jednotlivců, kteří se zde vyskytují a umělecky působí. Po obdobné akci v ostravském klubu Marley se cirkus Repromanifest stěhuje do Mrkve v Opavě.

Tam vystoupí celkem tři uskupení a řada dalších DJs, kteří se postarají o opravdu jedinečnou party. Z Ostravy dorazí pětice Safari se svým debutem Freonrap. Z téhož města přicestují Hosté odjinud, díky nimž se bezsporu naladíte na tu správnou Vlnu. Domácí barvy bude hájit rapper KSI, jemuž na pódiu vypomohou DJ Mouu a Hoz. Co se týče následné party, své koláče dají ochutnat DJs: Kika, Česki, Bussy a Necroz.

To by bylo prozatím vše. Určitě nechcete, abych vám vysvětloval, jak to bude všechno dokonalé. Třeba taky nebude. Třeba pozlobí zvuk, třeba vypadne slovo, třeba přeskočí jehla, ale to nakonec není vůbec podstatné. Důležité je, že je pro vás připravena party, jíž si můžete užít s muzikou, která vás baví. Repromanifest on da Beats!

Tagy: Repromanifest, Hosté odjinud, Safari, KSI, Hoz, Mrkev Opava

Rubrika: Tipy, 6. července 2009, RepromanifestKomentáře

03.08 - 6. července 2009

promo flyers  

http://www.facebook.com/ext/share.php?…


19.55 - 6. července 2009

DJs  

ty jo ty dje by jste mohli uz vymenit za jine. a mate chybu na plakate. pise se to DJs


19.57 - 6. července 2009

.  

dokonce na plakate neni ani klub a mesto. trapne. DJs na houby, kapla, vsechno.. heh


22.28 - 6. července 2009

 

,,Po obdobné akci v ostravském klubu Marley se cirkus Repromanifest stěhuje do Mrkve v Opavě." (Plakáty jsou 3 verze, na tomhle zrovna není klub. Jinak nevidím problém) Jarmilo))


14.36 - 7. července 2009

Hhhh  

Zahrál bych si :)


15.31 - 7. července 2009

..  

Zaplácnutí díry, dírou.


20.04 - 7. července 2009

Jarmila…  

…ma asi kramy…


07.18 - 10. července 2009

Gdosi z Ovy  

Neprojevuj se tu jako primitiv.Jarmila má pravdu,ale taky by si měla uvědomit,že toho výběru tu moc není.Každopádně Djs už jsou nuda.Ještě Lowa a je dokonáno.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama