METANCITY – nejen Hip hop

DJ Marc Hype zahraje v Ostravě zcela zadarmo, to bude party k nezapomenutí

Mám tady jednu vysoce aktuální a vysoce důležitou zprávu zároveň. DJ Lowa mi poslal na první pohled tajemný mail s předmětem Marc Hype, načež už jsem jen žasnul, že tato německá legenda hip-hopu a jeden z nejzajímavějších evropských DJs vůbec přijede do Ostravy, aby zde odehrál party, na kterou se bude vzpomínat ještě roky potom.

Marc Hype už hrál v Česku nejednou a pokaždé to bylo něco neuvěřitelného. Se svým kolegou Jimem Dunloopem se postaral o jedno z největších překvapení toho ročníku Hip Hop Kempu a stejný úžas vzbuzuje všude, kam se dostane. V Ostravě vystoupí ve čtvrtek 9. července v klubu Desperado na Stodolní ulici. Hypea doprovodí dále DJ Robot a Bobby Stardust. Důležitou skutečností je, že vstup se neplatí, čili vlez zcela zdarma.

Hype je proslavený jako DJ, který nezapomíná na doby minulé. Má vynikající hudební vkus a jeho pověst rozjížděče i té nejmrtvější akce je dobře známá. To vše se děje ve víru funku, hip-hopu, soulu a dalších spřízněných tanečních stylů, které jednoznačně říkají, že tohle bude nářez. Marc Hype, DJ Robot, Bobby Stardust, klubu Desperado, Stodolní. Doražte, však víte.

Tagy: Marc Hype, Robot, Desperado Stodolní ulice, DJ Hype

Rubrika: Tipy, 4. července 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama