METANCITY – nejen Hip hop

Notes from Prague s Noemi a jejich nový dvojklip, nové album už snad brzy

Myslím, že když řeknu, že návrat Notes from Prague překvapil nejednoho posluchače hip-hopu v Česku, nebudu daleko od pravdy. K tomu je třeba dodat, že nešlo o návrat jen tak ledajaký. Po dvou deskách se NFP rozhodli dát své tvorbě novou šťávu, rozšířit svou sestavu o živou kapelu a přibrat zpěvačku Noemi, jíž můžete znát z kapely Navigators anebo jejich prvního společného singlu Chasing Space.

Notes v čele s rapperem Antwi rozhodně nepostrádali elán, takže ještě v roce 2008 si toho naložili více než dost. První plody jejich práce však přicházejí teprve nyní. Řeč je především o jejich aktuálně zveřejněném dvojvideoklipu Still On/Anxious Player. Ten komplet zaštítil David Chvátal, který, pokud se nepletu, má na svém už několik poměrně úspěšných skateových videí. V hlavních rolích Antwi a Noemi, ve vedlejších zbytek kapely.

Další důležitou zprávou, která se na nás při sledování videoklipu vybalí, je oznámení nového alba. Nic více nevíme, ale až vědět budeme, tak samozřejmě si to nenecháme pro sebe a na Metancity vás budeme informovat. Já osobně se na tuhle desku celkem těším. Noemi jako zpěvačku mám rád, stejně tak jako živé kapely hrající černou muziku. Uvidíme, jak to nakonec celé dopadne. Ale určitě bych se nebál říct, že to bude jednoznačně zajímavé.

Videoklip Still On/Anxious Player sledujte zde. Více informací o Notes from Prague hledejte tady.

Tagy: Notes from Prague, Noemi, Antwi, Still On, Anxious Player

Rubrika: Tipy, 1. července 2009, RavenakKomentáře

10.07 - 1. července 2009

na začátku  

jsem se zalekl te šipkove rakety ale vyklubal se s toho přijemny, kvalitně udělaný klip.


14.04 - 1. července 2009

 

nápodobně :)


20.42 - 2. července 2009

 

velice příjemná záležitost, alespoň, co se první části klipu týče.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama