METANCITY – nejen Hip hop

Headdyho album Ante Portas zdarma ke stažení se vším všudy, kontroluj to

Headdyho sólový debut Hlava nehlava z roku 2006 se zapsal do historie jako vůbec první album, které bylo poskytnuto známým českým hiphopovým protagonistou zcela zdarma k downloadu. Za dobu funkčnosti linku na stažení této možnosti využilo na 50 000 posluchačů. Nový aktivní link na download alba Hlava nehlava naleznete zde. Důležitější zprávou dne ale je, že k downloadu teď nabízí i své druhé album Ante Portas.

Headdyho druhé album Ante Portas vyšlo těsně před koncem loňského roku pod hlavičkou Base Records a stejně jako u prvního CD se i teď Headdy rozhodl opět legálně zpřístupnit svoji tvorbu lidem přes internet. Co k tomu říka on sám?

„Že budu dávat časem i toto album ke stažení jsem věděl od začátku. Tím vůbec nechci zpochybňovat důležitost originálu a vděčnost těm, kteří si ho koupili. To ostatně můžou pořád a za support jim určitě patří velký dík. Ale dnešní doba si žádá využívat různé komunikační kanály a i v případě downloadu jsem chtěl přijít zase s něčím novým a originálním, co tu ještě nebylo. Vymyslel jsem si určitý koncept interaktivního flashového menu alba a tohle je výsledek. Hlava nehlava jsem dával jako dárek na Vánoce, Ante Portas je dárek na prázdniny.“

Tohle balení navíc obsahuje také bonus v podobě společné skladby s polskými velikány Trzeci Wymiar. Teď už stačí jen stáhnout album (pro PC i MAC jeden společný soubor), rozbalit, kliknout na *.exe soubor (Headdy – Ante Portas) a zaposlouchat se do alba, případně se podívat na videoklipy (pokud jste připojení na internet), fotky nebo i objednat originál.

Download (+ návod na stažení): Headdy – Ante Portas

Tagy: Headdy, Ante portas, Hlava nehlava, Base Records

Rubrika: Tipy, 23. června 2009, LowaKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama