METANCITY – nejen Hip hop

Tart má na svědomí další moravskoslezský počin, své EP pokřtí na Sweetsenu

Ti pozornější z vás si již jistě všimli, že se na severomoravské scéně urodil další hiphopový počin. Jeho autorem je tentokrát frýdeckomístecký Tart, vítěz zatím posledního velkého freestyle battlu ve Stounu. Tart pokřtí svůj debut Ber nebo nech být na festivalu Sweetsen, který proběhne 26. června na slezanském fotbalovém hřišti ve Frýdku-Místku.

„Název Ber nebo nech být tohle EP dostalo proto, že většina tracků je věnována určitým lidem a záleží jen na nich, co si z toho, kdo vezme, nebo jestli to smete ze stolu,“ říká o svém prvním kousku sám Tart a dodává, že si dal obzvláště záležet, aby nenudil a každý si na něm našel to pravé, klubovkami počínaje, zamyšlenějšími věcmi konče.

Po technické stránce je třeba říci, že se o produkci postarali Bjaly, tedy Tartův koncertní DJ, a dále Shupsta, Cuby a Stilly. Skreče obstarali samozřejmě vedle Bjaleho DJs Burchak a Bussy, u něhož ve studiu Bussynesland bylo toto EP také nahráno a masterováno. Co se týče rapu, pak vypomohli také domácí Paya a Koloc.

Cena EP Ber nebo nech být činí 130 Kč. Pokud máte zájem, můžete si jej objednat na adrese bnnb@email.cz, anebo vyčkat na Sweetsen, kde jistě bude několik kusů k mání. Další informace sledujte na Tartově myspace.

Tagy: Sweetsen, Tart, Bussy, Bussynesland, Bjaly

Rubrika: Tipy, 19. června 2009, SweetsenKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama