METANCITY – nejen Hip hop

Queens Grand Opening Ostrava = DJ Jorgos + Drinky + Dobrůtky + Slevy / Party

Ti starší z vás si jistě vzpomenou na Barel, pozdější Freihand shop a jistě zavzpomínají i na první Queens Shop v Ostravě pod Frýdlantskými mosty. Různá jména, ale vždy jedna myšlenka a jeden člověk v povzdálí. Myšlenka Queens Shopu vznikla v Ostravě, aby se následně rozšířila do největších měst v ČR i na internet, a nakonec se opět vrátila zpět do Ostravy a dotáhla to dokonce.

Queens Shop pokračuje v progresu, a otevírá v Ostravě novou, druhou prodejnu. Tentokrát si prostor vzal do parády team designérů z Ostravy a vytvořili unikátní designový koncept store. Pokud chceš vidět vymazlený prostor nového shopu, dát si drink, něco na zub, poslechnout si rap a ještě koupit něco na sebe za vybrané ceny, doraz ve středu 17. 6. 2009 do nového Queens Shopu na ulici Šubertova 4 (kolmá na Stodolní ulici, poblíž ČSOB) na Grand Opening Party.

Od 15.00 do 20.00 bude otevřen Queens Shop pro všechny zvědavce, od 22.00 bude pokračovat party v klubu Modrá Nudle v rámci Urban Blu nite.

Queens tě zve! Nepropásni to!

Více na www.queens.cz.

Tagy:

Rubrika: Tipy, 15. června 2009, ADillaKomentáře

15.13 - 15. června 2009

:)  

To zní dobře. Ale kapsu si fakt trhat nenechám


21.58 - 21. června 2009

vymazleny))  

..to je, ale genius loci barelu..to byl shop o barvach a malovani, to finteni bylo opravdu hodne periferni. vlastne tech par mikin za 30kc nehralo zadnou roli. taky to zacal uplne nekdo jinej, nez kdo ma queens, tak bych to moc dohromady nepletl. prijde mi to trochu parazitovani na povesti uplne jinyho principu shopiku. jinak at se dari, v zaplave bezpohlavnich sk8 shopu by to mohla byt zajimava alternativa.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama