METANCITY – nejen Hip hop

Navigators před MTV Europe na Idnes.cz, podívejte se na premiéru klipu Rely On

Navigators si dnes konečně odbyli svou premiéru nového videoklipu na Idnes.tv. Jejich nový singl se jmenuje Rely On, který zní na navigátoří poměry nezvykle funko-našlapaně a který míchal Tom Coyne. Výborný klip se natáčel v Praze a brzy jej čeká zařazení do rotace na MTV Europe, kde se již Navigators prezentovali písní Happy z debutového alba Sky Travellin'.

Sama kapela popisuje svou novou pecku následovně: "Tahle soul-funková šleha odlehčeně reflektuje nízkou trvanlivost současné hudební produkce a stádovitost některých hudebních konzumentů.“ Já jen dodám, že jim s tím vypomohla jak dechová sekce, tak rozšířená vokální sestava, kde figuruje i Martin Svátek neboli Joytearz, jehož znáte možná jako frontmana kapely Tribetown a jenž se také před několika dny stal oficiálním členem Navigators.

Rely On si můžete prohlédnout kliknutím sem. Pokud vás zajímají další zprávy ohledně Navigátorů, sledujte jejich stránky Navigators.cz, které by podle všeho měly dostat nový vizuál. Mimo to jistě stojí zmínit, že členové Navigators se brzy objeví v některém z příštích dílů pořadu Grundfunk na Rádiu Wave, kde se zřejmě dozvíte i to, proč skupina plánuje novou desku až na příští rok. Zatím pochvalte video. Zaslouží si to.

Tagy: Navigators, Rely On, videoklip, Tom Coyne, Joytearz

Rubrika: Tipy, 11. června 2009, RavenakKomentáře

11.26 - 12. června 2009

Hm  

Je to šupa.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama