METANCITY – nejen Hip hop

Everydays: FNTM s M*A*S*H Upy, Gruzo zase s exotickou koláží, ke stažení

FNTM je zpátky a prezentuje se novou deskou, která sice ve světle jeho předchozí tvorby může působit nezvykle, ale o to zajímavější její poslech je. Kreativní přetlak se rozhodl ventilovat nikoliv dalším instrumentálním albem, ale mashupovou kompilací, ve které neoblékl staré skladby pouze do nového kabátu, ale přišel s celou módní kolekcí. MAS*H UPs ti poskytnou přesně to, co v budeš v nadcházejícím létě potřebovat – dobrou náladu.

Druhou deskou, kterou máš možnost stáhnout, je Gruzův Soursoul. Přestože už název leccos napovídá, prozradíme, že se jedná o temnější triphopem kořeněné album. Gruzo míchá exoticky znějící samply do tmavých, melancholických koláží. O křupavý mix a mastering se postaral tradičně Ondřej Žatkuliak. Devět skladeb tě zasytí tak akorát, a navnadí na Gruzovy další připravované projekty.

Everydays se neptáme, jak dopadne vysvědčení, zkoušky, nebo jestli jsi úspěšný v práci… Tohle máš od nás zadarmo, tak jako tak.

Obě dvě desky můžete zdarma stáhnou na www.everydays.eu.

Na přelom léta a podzimu letošního roku máme naplánované další dvě desky. Tou jednou bude kompilace plná instrumentálních treků. Kromě labelových hráčů se zde objeví produkce od lidí jako DJ Jazzy, DJ Fatte, Side9000, Kenny Rough, Sinuz a další. Druhou deskou je očekávané album skupiny DeZrechts, ze kterého Vám brzy dáme ochutnat první singl.

One love

Everydays

Tagy: Everydays, Gruzo, FNTM

Rubrika: Tipy, 11. června 2009, EverydaysKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama