METANCITY – nejen Hip hop

Čistychov a Mišo Biely to rozjedou na čtvrtém Rapshopu, tentokrát pod širou oblohou

Na severní Moravě je stále více než živo. Dokládá to další zkoncertů se zajímavým, aktuálním a slibným jménem. Tentokrát je řeč o rapperovi, který pochází ze Slovenska a v listopadu loňského roku se blýsknul deskou Posledný doberman. Pochopitelně víte dobře, že se jedná o zakládajícího člena projektu Názov stavby a kapely Lúza, rappera jménem Čistychov.

Ten vystoupí coby headliner společně s Mišom Bielym již příští sobotu na akci jménem Rapshop in da Club Vol. 4 v areálu Restaurace Za vodou. O předchozích koncertech v rámci této série jsme vás již informovali, nicméně je zde třeba zdůraznit jednu novinku, a sice, že tentokrát se fanoušci rapu sejdou pod širou oblohou. Takže doufejme, že počasí bude přát.

Předskokany budou Čistymu dělat ostravští Adyos se Sergeiem Barracudou a již tradiční D.R.F.DJem Luckym. Dále se během večera můžete těšit na exhibiční brakedance vystoupení v podání BG Street Up.

Takže neseďte v sobotu odpoledne doma, přijďte si dát grilovaný steak, pivko a hlavně kvalitní rap. Pozor! Akce samotná začíná již ve čtyři hodiny odpoledne. Přijďte tedy 20. června včas.

Tagy: Čistychov, RapShop in da Club, Příbor, Restaurace za vodou, Mišo Biely, Adyos, Bussy

Rubrika: Články, 11. června 2009, BenyKomentáře

13.10 - 11. června 2009

hah  

jasne 199 batova cena za takove nulove jmena,kdyz to porovnam s hip hop summer factory nebo clenem Jurassic 5 Akil ,kde vstup stal 150Kč.Dobri blazni


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama