METANCITY – nejen Hip hop

REtroSPEKT aneb to nejlepší z klasiky už v sobotu, máme soutěž o dva vstupy

Sobotní party v havířovské Stodole nebude jen tak ledajaká. Mejdan, na kterém se zastaví čas, to je akce s názvem REtroSPEKT. DJs Lowa, Bussy, Česki a Poet Jam z Blanska, specializující se na breaky a funky sety, to jsou lidé, kteří se vám postarají o jedinečnou zábavu ve starém hávu.

Připravte se na osmdesátá a devadesátá léta, na real hip-hop, funk a spoustu dalších hudebních žánrů z oblasti black music, které sice z hlediska hitparád mají to své období dávno za sebou, ale stále se jedná o vynikající muziku, jež i kdejakou současnou rychlokvašku v lecčems předčí.

K tomu připočti B-Boy Battle mezi Upwards, Breakbones a Vegets a k tomu ještě dodej street dance shows havířovských Limit DC a Extreme Crazy Group a máš jedinečné atmo, čili party do rána.

Vstup jen 50 Kč. Retro oblečení pro vstup do klubu není podmínkou, ale pochopitelně ho oceníme. Abychom dostáli titulku tohoto článku, je zde připravena soutěž, díky níž můžete získat prostřednictvím tohoto webu dva vstupy zdarma.

Stačí, když na mail khomathor@seznam.cz napíšete, který track z devadesátých let vás nejvíce dostává a proč by měl na párty určitě zaznít. K mailu připojte heslo RETROSPEKT. Výhercům se do soboty ozveme mailem. Věřím, že si víkend pořádně užijete. Zatííím.

Tagy: REtroSPEKT, Havířov Stodola, Poet Jam, Lowa, Bussy, Česki, Upwards, Breakbones, Vegets

Rubrika: Tipy, 21. května 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama