METANCITY – nejen Hip hop

Pozor, Orikoule už se valí! Koncert proběhne v frýdecko-místeckém klubu Stone

Orion a James Cole, už tu jsou! Orion a James Cole, o čem jsou? Orion a James Cole, extra team! Orion a James Cole, počítej s tím! Přesně takhle začíná jedna z nejlepších tuzemských desek roku 2008.

Cyberfire a Rapshop.cz ti přinesou Orikoule Show do frýdecko-místeckého klubu Stoun. Tento legendární klub, který prošel rekonstrukcí a několika vylepšeními, přivítá ve svých útrobách projekt těchto dvou funkyboyz poprvé.

Pokud jsi Orikouli slyšel/a, ať už doma, v autě, nebo v klubu, víš, že tohle album prostě funguje. Takže koukej vynýst koš, ohákni se jako lázeňský švihák, nezapomeň vzít do kapsy hřeben a kondom, a přijď na lůzra a kapitána pedofila, s kterými poznáš zemi vzdálenou, i když jim nepodržíš rumbakouli.

Krom téhle funky rapové show můžete od osmi večer až do rána kalit v rytmu a tempu, které bude diktovat pět jmen za koly z ocele. Král parketu DJ Mike Trafik z Prahy, battle champion a více než osvědčený party player Lowa z Ostravy, DJ Vencza z Havířova a místní dvojice Burcho a Bjaly, kteří uspokojí fans newschoolu i zlatých devadesátek.

Hrát se začíná v devět, končíme, až budete mít dost. Orikoule Show + 5 DJs = maximální mejdan za 130 Kč. Bedny začnou reprodukovat tvou oblíbenou hudbu v devět. Orikouli čekej v 01.00 hodin. Jsi–li stále na pochybách, zdali jít, či ne, možná tě přesvědčí report a fotky z havířovské Stodoly, kde Orikoule a cca čtyři sta fans vytvořili parádní mejdan. Najdeš zde.

www.stone.cz

Tagy: Orikoule, Orion, James Cole, Stone, Frýdek-Místek, Lowa, Mike Trafik

Rubrika: Články, 20. května 2009, CyberfireKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama