METANCITY – nejen Hip hop

K-4 se chystá prorazit s francouzštinou, na prvním singlu hostuje Lara303 i Ryes

Nová tvář z Brna,K-4 posílá ven promo track ke svému připravovanému projektu, který by měl poslat ven na konci června. Jmenuje se Le ciel et l'enfer, a jak už název napovídá, bude narapováno především ve francouzštině.

Ve skladbě hostují rapperka Lara303, od které je tohle první vydaná studiová nahrávka od dva roky starého Nejbr Mixu č. 3, a také opavský Ryes, který nedávno vydal pod TyNikdy Records svoje první album s názvem Talamus. O beat se postaral liberecký Kenny RoughBPM, který také celé desce dává finální zvukovou podobu.

Na LP se objeví více známých tváří, mj. EurodelPio Squad, Jay Diesel a David Steel, Fosco AlmaMAAT, bratislavský Gamba nebo německý Teqyla. O produkci se postarají kromě už zmiňovaného Kennyho např. Fosco Alma, JSM, Prixx nebo Taifun. Album bude nacpané hosty, scratche navíc dodají i DJs Chocolatic a JSM, takže je se na co těšit.

V současné době také K-4 dokončil svůj track na producentskou desku Armygedon od JSMa z MAAT, která vyjde stejný měsíc, takže pokud máš rád francouzský rap, tak to kontroluj.

Track s názvem La cage (V kleci) stahuj zde.

www.bandzone.cz/k4
www.myspace.com/k4musique

Tagy: La Cage, K-4, Kenny Rough, Ryes, Le ciel et l'enfer

Rubrika: Tipy, 17. května 2009, K-4Komentáře

20.33 - 18. května 2009

TOP  

tak todl je sada…ani to chrochtani mi tam nevadi…ooh lara oh ryes oh kenny…TOP hodne luxus pecka texty všee jeee…ra p p p p )


21.09 - 21. května 2009

co robis…  

…francouzstina nadherny jazyk…pro rap nejlepsi…hiphop, ceci est mon Mecque…


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama