METANCITY – nejen Hip hop

REtroSPEKT: Havířov čeká další oldschool party ve Stodole, pošéfuj to zde

Už ťa nebaví to velké hovno v telke?
Pózy, čubky a kastroly velké,
z rádia hip-POP, rádoby árenbí šit šrot
…magori, pome do Stoo-doo-lyy

Už 23. května proběhne v klubu Stodola v Havířově párty s názvem REtroSPEKT. Ano přátelé, vrátíme se časem do dob, kdy nebyl slovo respekt prázdný pojem, vrátíme se ke kořenům naší hudby i celé hiphopové kultury a zabrousíme ještě dál, až k hudbě, která měla na vznik tohoto movementu nepopíratelný vliv.

REtroSPEKT aneb to nejlepší z klasiky, toť pořádně tlustý hambáč, v kterém najdeš krom propečené rapové flákoty z dob klasických devadesátek také plátek breakbeatu, křupavé kousky rock´n´rollu a šťavnaté funky mňamky. To vše vloženo mezi dva nadýchané bary. K menu za pouhých 50 Kč.

Menu vám naservírují DJ's Česki, Bussy, Lowa a Poet Jam z Blanska – král nejen funky breakbeatu. Pokud si budeš vychutnávat svoji porci a někdo by se začal válet po podlaze, věř, že to není uklízečka, co to přepískla s havanou, ale BBoys: Wegets (Havr), Upwards (Opava) a Breakbones (Karviná). Battle těchto tří nejlepších crews z našeho kraje doplní streetdance shows v podání havířovských čičin z Limit Dance Corporation a z Crazy Extreme Group. Pokud uvidíš na zemi Fíka (pro ty, co znají), zvedni ho a kup mu pivo, bo má narozky.

Tahle akce je volným pokračováním Back to tha Oldschool Party, která proběhla v podobném hudebním duchu v září 2008. Kdo byl, ten ví, že atmosféra byla pekelná. 23. května není podmínkou pro vstup do klubu mít retro převlek, ale pokud si jej vezmeš, jako desítky dalších, kteří tohoto pokračování nemohou dospat, věz, že zrobiš dobře jak cyp. Atmo je atmo, REtroSPEKT je atmo!

Přijď na bavendo. Reskepta!

Případné dotazy atd. směřujte na khomathor@seznam.cz.

Tagy: retrospekt, Havířov Stodola, Bussy, Česki, Poet Jam, Lowa

Rubrika: Tipy, 10. května 2009, KhomathorKomentáře

17.50 - 10. května 2009

chybka  

cest mate chybu v DJs. pise se to DJs DJs DJs......


19.18 - 10. května 2009

 

myslíš?


19.19 - 10. května 2009

 

máš chybku ve jménu, píše se to Jarmila, Jarmila, Jarmila:)… Jinak oprava: mail na případné dotazy k akci je khomathor@seznam.cz


01.00 - 11. května 2009

x-D  

každopádně jinak má jarmila pravdu teda AFAIK, rád se necham opravit – aspoň se tedy bude pro jednou řešit něco, co řešení má ;-)

každopádně khoma to vystihl perfektně ;-)


fik
01.01 - 11. května 2009

for Nikolajewicz  

stary......nevis, ze jsem Fik a ne Fík:))))) mimochodem, pivo ve stodole nepiju:) pojedu jen drinky:)))))


08.02 - 11. května 2009

K.....  

Já tu nebudu.To mam smulu.Minule to bylo super(teda až na par vyjimek).Jen tak dál a častěji,at mužou zapařit i staré sotva se hýbající skříně…


13.54 - 11. května 2009

 

Freezing: Řešení to nemá. Podle mě jsou dvě varianty; ta první – Jarmily – nejspíš odkazuje k tomu, že tvar DJ's připomíná vztažný tvar – něco od DJe. Nicméně proto, že DJ je v podstatě druh (iniciálové) zkratky, kdy D = disc a J = jockey, tak se „s“ odděluje apostrofem, aby bylo jasné, že to písmeno není již součástí té zkrátky. Avšak dnes už DJ spíše znamená normálně deejay, takže je to tak zamotané, že je to víceméně jedno. Já to vídám v obou tvarech, na apostrof jsem si zvykl. :))


16.06 - 11. května 2009

Ravenak  

Vašku vašku…pěkné to vysvětlení…:)


10.48 - 18. května 2009

@Rav  

odzbrojen… nicméně nemáš pravdu. v plurálu u zkratek se používá apostrof-s jenom pokud se ve zkratce používá interpunkce, pokud tam není ‚s‘ se připojuje bez apostrofu ;-) (pro potvrzení: http://answers.google.com/…s/threadview?… ) ale dneska na gramatiku stejně nikdo nekouká, hlavně ne v music biz ;-)


09.42 - 19. května 2009

 

a ještě do toho interpunkce, čárky, tečky :)) poučím se, díky


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama