METANCITY – nejen Hip hop

Repromanifest Tour Vol. 1: Moravskoslezská scéna obsadí klub Marley

Moravskoslezská organizace Repromanifest, která podporuje rozvoj regionální hiphopové scény, připravila akci, která vás, pevně věříme, osloví. V sobotu 16. května se v klubu Marley na Černé louce v Ostravě uskuteční mejdan, jenž bude programem zahrnovat kompletní rooster Repromanifestu. Není tedy od věci, že jsme mu dali název Repromanifest Tour Vol. 1.

Celou noc do vás 6bude prát pecky šestilístek DJ's, a sice Česki, Bussy, Kika, Vencza, Mou a Necro. Za mikrofonem se můžete těšit na tracky od Safari, Khomatora, Hostů odjinud, KSIho a Dezerterz z Bohumína, což je společný projekt Daze a Kenty.

Program je narvaný k prasknutí. Očekávejte svižné tempo a pouze několikatrackové vystoupení. Rozhodně se nemusíte obávat, že se koncerty protáhnou do tří rána. Vstupné na večerní kalbu činí 70 Kč.

Krom bohatého večerního mejdanu se bude před Marleyem konat graffiti jam na připravené plochy, který propukne kolem 14.00 hodin. Tento jam finančně podpořilo občanské sdružení Freihand z Ostravy. Během večera si vzniklá díla budete moci zakoupit a odnést domů, výtěžek této akce a této aukce není na hotely a kýble Havan pro vystupující, ale na další rozvoj organizace a podporu aktivit pro moravskoslezskou hiphopovou scénu.

Přijď se pobavit, Repromanifest a výtvarná skupina Bulldozero srdečně zvou.

Tagy: Repromanifest tour vol. 1, Marley Ostrava, Safari, Khomator, Daz, Kenta, Hosté odjinud, KSI

Rubrika: Články, 4. května 2009, KhomathorKomentáře

10.46 - 4. května 2009

 

No konečně tyo.......


15.50 - 4. května 2009

jo no  

sem rad že zase bude nějaka akcička,konečně NO


18.16 - 4. května 2009

:D CHTEL JSEM NAPSAT KONEČNE:D ALE TO UŽ TU JE ALE STEJNAK  

KONEČNE HIPHOPOVA AKCE…tešim se snad na vše co tam bude…to bude top :)


10.50 - 5. května 2009

Upřesnění !!!!!!!  

Při psaní promo textu došlo k několika překlepům a mylným informacím. Malování před klubem vypukne nejdřív v 16:00!!! a sdružení Fraihand podpořilo akci materiálně NE finančně. Tolik k infu :)


09.00 - 10. května 2009

Osvícení  

Další normální ne KF Akce. Příjdu


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama