METANCITY – nejen Hip hop

Grundfunk dnes večer v P-funkovém duchu, koncert Geoge Clintona v pátek!

Omlouváme se všem, kteří čekali v neděli večer u svých digitálních příjmačů na slibovaný koncert. K odvysílání nedošlo z technických důvodů. O repete se pokusíme v pátek o půlnoci. Držte vlnu a ještě jednou pardon. Grundfunk team!

George Clinton je žijící hudební legendou a také zcela klíčovou osobou pro pořad Grundfunk. Bez George by funk, hip-hop i rock byly o poznání větší nuda. George Clinton je také důvod proč na Vás z éteru v pořadu Grundfunk jeho moderátoři občas mňoukají a štěkají.

George Clinton a jeho smečka Parliament / Funkadelic vystoupili mimo jiné v loňském roce na festivalu Electric Picnic v Irsku a my máme tu čest Vám zprostředkovat téměř dvouhodinový záznam jejich P-funkového řádění na pódiu.

Koncert, během něhož zazní i nesmrtelné klasiky jako Flashlight, Up For The Down Stroke, nebo Make My Funk The P-Funk uslyšíte na Radiu Wave, v neděli 26. dubna od 22.00 hodin v pořadu Grundfunk.

Tradiční migrénou bohů vás provedou DJ Maceo, Martin Mikuláš a Viktor Mašát. Těšte se na pořádný P-Funkový nářez.

www.grundfunk.cz

Tagy: George Clinton, Parliament, Funkadelic, Electric Picnic, Grundfunk, Radio Wave

Rubrika: Tipy, 26. dubna 2009, GrundfunkKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama