METANCITY – nejen Hip hop

Orikoule přihopsá do Havířova již tento pátek, soutěžit můžete hned dvakrát

VRS, neboli velmi rychlá soutěž se právě teď spouští na webu Metancity. Jedná se, jak je určitě všem z titulku patrné, o koncert Orikoule, tedy nejstaršího Oriona a největšího Jamese Colea, který se uskuteční tento pátek 24. dubna v havířovském klubu Stodola. Spolu s nimi přiskáče DJ Mike Trafik, který si na gramcích užije své, stejně jako zábavě nápomocní DJ's Lowa, Burcho, Bjaly a lokální lokál Vencza. Chcete-li ušetřit na vstupném, tak máte příležitost.

Stačí napsat na email soutez@metancity.com, jak by se podle vás mohla jmenovat skladba, která by nejlépe vystihovala vlastnosti Oriona a Jamese. Jistě, je to trochu rafinovanější a náročnější, ale věřím, že minimálně ti dva, pro které je zde nachystána výhra, to nějakým způsobem zvládnou. Do předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo KouleOri a přirozeně připište vaše plné jméno, jinak vám ve Stodole řeknou ledatak „hezký večer“ a z vaší výhry nebude nic. Uzávěrku si dáme o čtvrteční půlnoci, ať se případní výherci ještě můžou zařídit.

Protože se jedná o akci do značné míry očekávanou, tak pochopitelně nezůstáváme ve snaze zprostředkovat vám za trochu námahy nějaký ten lupen sami. Další příležitost budete mít, naladíte-li si zítřejšího úterního večera od 19.00 hodin frekvenci 93,7 FM nebo zasurfujete na stránky www.helax.tv, kde tou dobou poběží pořad Hip Hop Factory. Vedle soutěže přijde celou akci a vlastně i severomoravské mikroturné představit sám pan pořadatel, poreferuje se o nové desce Mojí reči a tak dále a tak dále.

Pořadatelé z havířovského podniku mě dále upozornili, že prostě musím říct, že vstupné na akci činí přesně přesných 130 Kč. Pokud se vám to však zdá moc a za třicet korun si raději necháte natočit jedno či dvě, tak je pro vás podstatná zpráva, že do 22.00 hodin zaplatíte na místě za vstupenku pouhých 99 Kč, což už vypadá mnohem lépe. V každém případě, zopakujme si to ještě jednou: Orikoule 24. dubna v havířovské Stodole. Hop Hop, nebo taky hip hop. Prý i funk. Jak chcete. Nech sa páčí. Je to na vás.

Tagy: Orikoule, Havířov Stodola, Orion, James Cole, Mike Trafik, Lowa

Rubrika: Tipy, 20. dubna 2009, RavenakKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama