METANCITY – nejen Hip hop

W.W.W. vydají tento měsíc novou desku , podaří se jim navázat na kvality Neurobeatu?

Jedna z nejzajímavějších kapel, která kdy na česko-slovenské hiphopové scéně působila, již nějaký čas dávala tušit, že její nové album přijde mnohem dříve, než kdo vůbec očekával. Pokud jste si mysleli, že W.W.W. si po čtrnácti letech řekli s Neurobeatem své, už dnes můžeme s jistotou tvrdit, že tomu tak rozhodně nebude.

Nová deska Tanec sekyr totiž vyjde již 20. dubna, samozřejmě pod labelem Bigg Boss. Dojmy z prvního, titulního singlu se sice zdají být poněkud rozpačité a totéž lze tvrdit o dříve avizovaném příslibu zapojit více do celého procesu tvorby DJe Brainy Thuga, přesto to jsou jen velmi malé střípky, které pro finální podobu tohoto počinu mohou být nakonec nevýznamné.

„Znovu očekávejte porci hudby nepodřizující se ničemu a nikomu, hudby, která popírá většinu vytvořených stereotypů a klišé. Těšte se na tanec veškerého nářadí ve vašem kumbálu,“ píše se na Bbarak.cz a my se přirozeně těšíme a rádi se necháme přesvědčit.

Současnou sestavu W.W.W. tvoří Sifon, Typlt, Milesa a již zmiňovaný Brainy. Bližší info přineseme, jakmile bude k dispozici. Prozatím se podívejte na zveřejněný cover a tracklist.

Tracklist:

01. Těsto z ocele
02. Kůň
03. Žena líže kost
04. Urychlovat nekonečno
05. Rybník
06. Anatomie
07. Evropa
08. Karamel
09. Prkno
10. Rýč
11. Velký třesk
12. Ohni se mnou pojď
13. Tanec sekyr

http://www.biggboss.cz

Tagy: W.W.W., Sifon, Milesa, Lubomír Typlt, Bigg Boss, Tanec sekyr

Rubrika: Tipy, 10. dubna 2009, RavenakKomentáře

08.07 - 10. dubna 2009

..... už je to tady......  

Zas nebudu moct vypnout přehrávač.


08.21 - 10. dubna 2009

.......  

Rawe kde najdu ten singl??


09.51 - 10. dubna 2009

neas  

http://www.myspace.com/neurobeat


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama