METANCITY – nejen Hip hop

Prezident Ice Cube v Praze už tento pátek, poslední info jen pro vás

V Praze máme týden prezidentů. Nejdříve nám zamával Obama z Chicaga a teď už se všichni nemůžeme dočkat pátku 10. dubna, kdy ho napodobí prezident gangsta rapu – Ice Cube ze South Central, Los Angelse. Pojďme si tedy naposledy připomenout, co nás čeká na koncertu, v jakém pořadí to proběhne, jak je to s lístky nebo s focením a natáčením.

Info o Ice Cubeovi, jeho partě i předskokanech už jsme vám psali, k přelouskání tu byly i dva rozhovory – v MF Dnes a deníku Metro. Teď tedy k lineupu hiphopové akce roku 2009:

19:00 – 20:00 DJ Tuco
20:00 – 21:00 DJ Mike Trafik
21:00 – 21:45 E2 – Ektor & Enemy
21:45 – 22:30 Nironic
22:30 – 23:15 Orion & James Cole – Orikoule
23:30 – 00:30 ICE CUBE
00:30 – 02:00 DJ Tuco

Teď k praktickým radám – na koncertě není dovoleno fotit, ani natáčet na kameru. Nechte tedy své foťáky a kamery doma, protože s nimi nebudete puštěni dovnitř a Incheba Arena má jeden vstup, který není nafukovací, přijďte tedy včas, ať vám něco z hiphopové párty roku neuteče.

Až ji budete mít za sebou, možná uvítáte after párty. Ta proběhne v noci v klubu Cathedrale za setů vinylových jezdců Oriona a Mike Trafika, kde navíc k lístku dostanete i drink zdarma. A nejluxusnější mejdan roku si může dovolit, co nikdo jiný, takže plán zahrnuje i after after party – výtuh v sobotu večer u telky, ze které vám jeden obličej připomene nejlepší hiphopový pátek za hodně dlouhou dobu. Sobota 11. dubna, 22.15 hodin, TV Nova, XXX: Nová dimenze, hlavní role: Ice Cube

Na koncertě Ice Cubea uvidíte i uslyšíte, ale osobně se s ním asi nepotkáte. Proto je tu stále ještě možnost posílat dotazy na Ice Cubea na www.o2extra.cz – před koncertem ho za vás redakce O2 Extra vyzpovídá a výsledný rozhovor pak můžete skouknout na www.o2extra.cz!

Lístky jsou k dostání za 550 Kč plus poplatky v předprodejní síti Ticketportal, v síti Sazka Ticket nebo v jednom z předprodejních shopů (Represent, Skateshop.cz – do úterního večera, Rapublic, Gangstastar, Queens, Growshop). Na místě budou lístky stát 650 Kč.

Tagy: Ice Cube, gangsta boombox, Sazka Arena Praha, Ektor, Orikoule

Rubrika: Články, 7. dubna 2009, BoomboxKomentáře

17.22 - 20. června 2009

 

sety boos je nejn lepši


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama