METANCITY – nejen Hip hop

Mixfake: 20 let mimo je právě dnes k dispozici, stáhni si to a užívej Apríla!

Před několika dny jsme do světa vypustili zprávu o tom, že se chystá na poli českého hip-hopu dosud nevídaná věc. Neznámá skupina lidí, která komunikuje zásadně skrz falešné emaily, zprostředkované ICQ účty a pofidérní profily na myspace, zhotovila mixtape, v jehož rámci se rozhodli dát dokupy všechno to, nad čím se otevírá kudla v uchu. Mixfakeje tu tudutu tů.

DJ Baobab si nechal radit od Kanal Amora, a tak dohromady vybrali úseky z třiceti čtyř skladeb, ty namíchali, slepili a poskládali a v konečném výsledku předložili všem potenciálním posluchačům, již se chtějí dobře pobavit a nepohrdnou trochou kvalitní nekvality. Chvílemi budete plakat smíchy, chvílemi se zase budete vztekat, ale ne proto, jak to někdo mohl nahrát, ale jak o tom mohl vůbec někdo psát a propagovat to.

Najdou se horší i lepší. Někdo nedostatky talentu dohnal nasazením a upřímností, jiní zase ze své nedodělané základky vytvořili svou výhodu. V každém případě se jedná o vynikající studijní materiál ve smyslu: takhle ne. Pro někoho byla tvorba muziky zábavou, pro jiné posláním, někdo to myslel smrtelně vážně a chtěl dělat kariéru. Ať tak či onak, tohle je Mixfake, který musíš slyšet.

Mixfake si můžete stáhnout buď skrze Zshare, anebo na Edisku. Bavte se, zanechte reakce, dopřejte si něco extra, zapněte to nahlas, udělejte doma, v práci, ve škole, či na ulici tóčo, jezděte opatrně, používejte kondomy, poslouchejte muziku, která vás baví, poslouchteje mámu i tátu i paní učitelku, čtěte knihy, taky noviny, choďte k volbám a buďte na sebe hodní. O tom všem je a zároveň není Mixfake.

Mixfake aka The Grreatest Fake Story Ever Told aka 20 let mimo

01 Mikrochip – Intro
02 Redy – Óda
03 Apnormální Zjef – Intro
04 Papa Fini – Někdy se to změní
05 DY Crew – Špatní kluci
06 Kapucino – Tak jak já chi
07 Pluto – Já a moje hlava
08 Jayk3M – Seznamte se, emorep
09 Papa Fini feat. Kapucino – Bouncuj
10 DY Crew – Ženy, víno, rap
11 Pan Radu – Lovec žen
12 Dva z Moravy – Lži
13 Papa Fini – G´s
14 Redy – Beznaděj
15 DY Crew – Opravdoví Hráči
16 Lukash, Flexa feat. CRS – Jedna nula
17 Faiby Jamaica feat. Da Jazz, DBS a Izi – Po západu slunce
18 Microchip – Já jsem vlatsně básník
19 Apnormální zjef – Přítelství
20 Kapucino – Buďte sami sebou
21 Hufeisen – Na zahradní Štávě
22 Jayk3M – Malá prodavačka zápalek
23 Crackers – Lil´ song
24 MC Wálec – MC Wálec pičo
25 Pluto feat. Pan CHalan – Narozen pro smrt
26 ACY feat Eidam – Beat-krabice-skit
27 Microchip – Každopádně
28 Pluto – Dupni na plyn
29 ACY feat. Faiby Jamaica – Slova, beaty, rým
30 Faiby Jamaica – Život je jen jeden
31 Kapucino – Taková je realita
32 Dva z Moravy – Děkujem
33 Kapucino – Latino
34 Redy – Beznaděj

http://www.myspace.com/mixfake

Tagy: Mixfake, DJ Baobab, Kanal Amor, Mixfake 20 let mimo

Rubrika: Tipy, 1. dubna 2009, MixfakeKomentáře

11.47 - 1. dubna 2009

Masakra !! :D  

Já a moje hlava jsme mysleli, že Někdy se to změní. Ale už Óda na Intro, tento Lil´ song, věstil Beznaděj. Jako Špatní kluci chceme Ženy, víno, rap nebo aspoň Slova, beaty, rým, ale Po západu slunce Na zahradní Štávě mi Opravdoví Hráči a G´s se slovy: „Seznamte se, emorep“, nabídli Přítelství. Beznaděj vede Jedna nula. Tak jak já chci aspoň Beat-krabice-skit, ale MC Wálec pičo, obávaný Lovec žen a hrdina Narozen pro smrt, volá Já jsem vlastně básník, tak Bouncuj! „Taková je realita“, říka Malá prodavačka zápalek. Děkujem, ale Lži a Latino už nechci. Každopádně Život je jen jeden proto Dupni na plyn a Buďte sami sebou. ;-)


12.13 - 1. dubna 2009

hua hahaha…tak to joo  

po ranu jsem se fakt pobavil, nejvedši G je mc walec každopadně( škoda že si neříká třeba mc Řezník:-) ,,Nejdojemnejší,, 03 AZ crew – hohoho. Trošku bych se zastal MicroChipa, jeho mickoEP me před 5–6 lety docela bavilo…Nicmene jestli to je celorepubilovy vyběr tak na MixFejku má ostravsko početné zastoupení, na to kolik tu je, respektive není kapel.....


13.27 - 1. dubna 2009

20 let mimo  

Já jsem to teda doposlouchal (střízlivý;-))a opravdu jsem se zasmál. Některé rýmy jsou fakt „perly“.


14.20 - 4. dubna 2009

paradox –  

Morava dissuje Moravu. Takhle bych jednoduše nazval celý fake mixtape. Je to paradox. Když si vezmeme, že na kompilaci 20let ČR hip hopu nebyla ani jedna moravská skladba a ještě místo toho, aby se někdo ohradil a vytvořil 20let ČR hip hopu na Moravě, tak udělá fakeMix s převážně Moravskou ligou. Další paradox je, že na tomhle tapu jsou převážně jména,která ještě pořád fungujou a teď přijde zásadní otázka, proč asi ? Je to možná proto, že se zabývají tématy, které jsou pro ně důležité a žijí takovým stylem, nebo mají svůj vlastní projev a názor. Pevně věřím, že málo kdo z nás zná tyto interprety a čím si prošli a co dělají, tak asi těžko přijdeme na to na jakém základě píšou své texty. Zajimavé je, že autoři skladeb na tomto mixfaku, rozhodně něco dokázali, jak je možně, že ČR národ, tak skeptičtí vůči jiné tvorbě? Možná jednou se to změní.


15.20 - 4. dubna 2009

jen pro zajímavost  

Jaké skladby bys dal do „20 let ČR hip hopu na Moravě“?


17.53 - 5. dubna 2009

20 let čr hip hopu na moravě  

tak Naše věc a tím to hasne


10.27 - 7. dubna 2009

TO RAW  

Tak to je výzva!!
Najít tolik dobrých moravských tracků by asi nebylo jednoduché. Nicméně myslím, že jich je určitě habaděj když člověk i trošku zavzpomíná.

Něco od De-Fuck-To, Heady, Jeden a jeden, Naše věc, Silezja, Khomátor, Hosté od jinud, Ryes potažmo HBM, KSI, atd.

Proč to někdo nevydá. ? ? ? Asi by to nešlo na odbit takže se radši míchají kraviny. Brečim jak jarda.


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama