METANCITY – nejen Hip hop

D-Unit aka Dolar Crew si zaplatili klip na Metancity, čekujte jejich mesidž

Jou! Jsme to my, Dolar Crew. Jsme crew plný sobů a stíracích losů, máme spoustu peněz a bohaté rodiny, našich pět rodin ovládá celé podsvětí jako kdysi Don Vito Genovese, a proto jsme na ně hrdí. Jsme fakt krutý frajeři, ale milujem lidi a společnost, nemáme rádi násilí a hlasujeme pro světový mír 2009.

Žijeme v ulicích, v ghettech na okraji společnosti, a na ubytovnách, ale my jim říkáme spíš hotel. V takovým hotelu to kámo jede na plný obrátky a ty nemůžeš jinak, než začít točít cash. Přece necheš skončit někde na smetišti, ale chceš žít jako lepší člověk.

Každý z nás se specialzuje na nějakej ze čtyř elementů hip-hopu. Umíme všechno, hlavně beatbox, taky graffiti, ale i breakdance a samozřejmě rap. Baví nás to, děláme to nejen pro sebe, ale i pro všechny real G's a Hoe's, brothers and sisters, pro všechny v pohodě lidi. Nikdy jsme netušili, že jednoho dne, bude naše láska k hip-hopu oceněna a budeme mít možnosti jako teď.

Smlouva s Major labelem, videoklip k prvnímu singlu za hodně dolarů, mediální pozornost a tak. Děkujem vám všem, kdo jste nás podporovali a podporujete, nezapomeneme na to. Jsme gangstři a ti nezapomínají, točíme dolary, kterejch máme plný kapsy a za ně teď máš možnost chekovat materiál, který v ČR nemá obdoby.

Sledujte dění kolem nás, milujte se a buďte v poho. Piece vám všem! Čekujte náš klip, je to bomba: bum.

Dolar Crew

Tagy: D Crew, Dolar, D-Unit

Rubrika: Články, 1. dubna 2009, D CrewKomentáře

02.35 - 1. dubna 2009

Mno  

I ten Těžkej Pokondr je vtipnější


08.09 - 1. dubna 2009

To už tu bylo  

RnB Soul od Horkníževylíže…


08.31 - 1. dubna 2009

Tak tohle opravdu ne!  

Chápu, že je dnes 1. dubna, ale toto mi nepřijde vtipné ani na apríla:( Burano stylos i RnB Soul jsem slyšel dokonce, na tohle jsem neměl sílu. Chybí tomu vtip, nadsázka i nápad.


09.29 - 1. dubna 2009

no joo taky se tak nejak  

u toho nudim…


11.06 - 1. dubna 2009

 

eripe tupak a bigibigi)) No když už nic, tak alespoň to instro je krutý. Mohla by to být zajímavá parodie, ale takhle nee, až na pár záblesků to je spíše trapné, než parodické – vtipné. Škoda


15.52 - 1. dubna 2009

 

prováár )


20.39 - 1. dubna 2009

wtf?  

co to ma byt??nekdo se hodne nudi:D


17.16 - 2. dubna 2009

...........  

Vy debílkové nepoznáte humor i kdyby vás jebl do toho pikérského xichtu.Je to lepší než khomatorův klip a ten to dokonce myslel vážně.

Sergei


22.37 - 2. dubna 2009

 

LOL..taká sračka


08.33 - 3. dubna 2009

Wow  

@61SB: To by mě tedy zajímalo, co je na tom humorného? Můžes uvést nějaký konkrétní příklad? Btw. Myslím si, že Khomův klip neměl být parodie, tudíž se asi nepředpokládalo, že se u něj budou posluchači smát…


10.51 - 3. dubna 2009

he  

61SB: tak od tebe bych vtip nechtel slyset.


19.50 - 4. dubna 2009

nahodou  

to neni tak hrozny jak to tady popisujete. Jen kdyby tomu bylo vic rozumet a trochu to dotahnout.


11.56 - 5. dubna 2009

no prave  

i vtip se musi umet promakat, ale tohle je desetkrat odflaklejsi nez polovina veci z toho jejich slavneho mixfejku(jestli sem teda spravne pochopil ze za tim stoji ta sama skupinka lidi)


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama