METANCITY – nejen Hip hop

Tafrob & DJ Maztah rozhodnou o budoucnosti Brooklynu, co nabízí program dál?

Jak můžeš z nadpisu přečíst, tak v sobotu 11. dubna vystoupí kontroverzní v našem klubu Brooklyn rapper z Brna, Tafrob. Společně s ním přijede dvoumetrovej DJ Maztah, který má toho nemálo za sebou. Tafrob, který se proslavil především díky své slovní zásobě ve freestylech, pro nás zajisté nachystá pár skvělých pecek. Pokud si ještě tohohle velikána neslyšel naživo, věz, že to bude nehoráznej bordel.

Celej večer bude hrát DJ Necroz, který už parkrát v Brooklynu předvedl, co umí. Taky se můžem těšit na kapely Battlefree a Intercity, což jsou dvě nadějné kapely z Havířova a Orlové. V průběhu večera proběhne několik soutěží o skvělé oblečení od firmy Wrung Division. Jedná se o oblečení od francouzské kvalitní značky, takže se máš na co těšit. Více sleduj zde.

Jako samozřejmost se bere stálá akce dvakrát vodka a Shock za 65 Kč. Závěrem, troufám si říct, že máme před sebou skvělou hiphopovou párty a určitě si každý příjde na své. Berte v potaz, že se jedná o akci, která rozhodne o budoucnu orlovského Brooklynu, jestli ještě někdy uslyšíme z repráků hiphopové beaty. Takže pokud máš rád hip-hop a v sobotu večer čas, určitě se uvidíme!

Brooklyn Club

Tagy: Brooklyn Club, Tafrob, DJ Maztah, InterCity, DJ Necroz

Rubrika: Tipy, 30. března 2009, JoNyKomentáře

22.51 - 31. března 2009

jo jo  

to bude zase mejdan kde se nakonci zjisti ze neni na zaplaceni interpretu, majitel nepritomen a servirka odmita dat penize z kasy......


07.51 - 1. dubna 2009

alien4  

Od zacatku brezna ma klub noveho majitele (: a mimochodem, doslo k rekonstrukci parketu, stage a baru… doufam ze se uvidime.

Zatim


12.12 - 1. dubna 2009

To současný majitel.  

Předešlé vedení klubu mu stihlo vybudovat doslova příšerné renomé. Neplatili interpretům smluvené honoráře..... nestarali se o organizaci..... a to ani nemluvím o zvuku. A věřte, že mezi kapelami a DJs se to rozneslo neskutečnou rychlostí.
Držím pěsti aby se vám povedlo ten klub zvednout z prachu. Ty prostory za to stojí!


18.40 - 11. dubna 2009

 

no tak se na to podivam doufam že jim pivo nedojde po hodine jak mynule na battlu :D:D


Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama