METANCITY – nejen Hip hop

HiFi Banda má svělý mixtape Fakty, Ludzie, Pieniądze, stáhni si ho hned teď!

Polska není nikdy dost. Proto taky zde máme tento článek, který představí jednu ne jen tak ledajakou bandu z Varšavy. Možná jste již o ní slyšeli a pokud ne, tak je rozhodně nejvyšší čas to napravit.

Základnu HiFi Bandy tvoří dva MC's Diox a Hades, dále pak DJ Kebs a v neposlední řadě producent Czarny. Charizmatická flow, osobité a svědomité texty, to jsou hlavní devizy obou rapperů, které spolu s výbornými beaty tvoří neopakovatelný rapový požitek. Pro HiFi jsou jejich DJ i producent neodmyslitelnou součástí celé crew, nikoliv dva křovinohráči.

Jak sami říkají: „Náš DJ Kebs není jen loutka, kterou vyplníme posledních deset sekund tracku, je to režisér naši muziky.“

Jejich posledním počinem je mixtape, který nese název Fakty, Ludzie, Pieniądze, což v překladu znamená samozřejmě Fakta, lidé, peníze. I když se jedná o mixtape, najdete zde více než dvacet plnohodnotných tracků, které fungují lépe než kdejaké album. Na desce najdete také několik hostů, např. Emazeta s Procentem z party Szybky szmal, Dwa zera, Jedkera z WWO a další.

Mixtape byl polskou hiphopovou scénou přijat velmi pozitivně a skvělá hodnocení dostal také od kritiků. A není se čemu divit, tahle deska je opravdu kvalitní. Přesvěčte se sami a stáhněte si jejich mixtape zdarma na webu HiFi Banda.

Mimo vlastní nahrávky můžete kluky z HIFI slyšet i na dalších projektech. Například na Eldo feat. HIFI Banda – Twarze (remix Czarny), Eldo feat. Diox – Noc rap samochód či za zmínku ještě určitě stojíHIFI Banda feat. Jędker/WWO – Puszer

HiFi Banda
HiFi Myspace

Tagy: HiFi Banda, Czarny, Fakty, Ludzie, Pieniądze, DJ Kebs, Diox, Hades, Eldo

Rubrika: Články, 25. března 2009, KhomathorKomentáře

Článek dosud nebyl komentován.

Redakce neodpovídá a nenese žádnou zodpovědnost za obsah komentářů.
Redakce si dále vyhrazuje právo mazat příspěvky a to zejména ty jejichž obsah nebude věcný, k tématu, bude obsahovat vulgární výrazy, poškozující jakýmkoli způsobem redakci, či její členy.

Reklama zde

Reklama